2733
2734

🔴آیا کرونا تمام می‌شود و به پایان ماموریتش می رسد؟

اعلام موفقیت واکسن چینی همزمان با شکست ترامپ در انتخابات!

🔻سال گذشته اقتصاد آمریکا با فاصله قوی ترین اقتصاد جهان بود

🔻در پی جنگ تجاری، در ژانویه 2020 توافق تجاری با چین بسته شد که چین را به مدت دو سال ملزم به خرید 200 میلیارد دلار کالا و خدمات از آمریکا میکرد و تازه بعد از آن تعرفه از کالاهای چینی برداشته میشد..

🔻کمتر از یک ماه پس از امضای این توافق، سر و کله ویروس کرونا پیدا میشود...

🔻تمام دستاوردهای اقتصادی ترامپ و هر چه رشته بود پنبه میشود...

🔻ویروس چینی به تمام نقاط دنیا سرایت کرده اما خود چین از این ویروس مصون می ماند و چین بیشترین رشد اقتصادی را برخلاف سایر کشورها دارد..

🔻بلافاصله بعد از اعلام پیروزی بایدن چین اعلام میکند که واکسن این ویروس را در اختیار دارد و با موفقیت آزمایش کرده است

🔻ترامپ فردی بی مانند در کل تاریخ رییس جمهوری های ایالات متحده .... ترامپ از لحاظ اقتصادی تا قبل از همه گیری کرونا آمریکا رو به بهترین دوران خودش رسونده بود . هم از لحاظ اقتصاد و هم از نظر کاهش نرخ بیکاری رکوردهایی بدست آورد که به این زودی ها هیچ رییس جمهوری چه جمهوری خواه چه دموکرات نخواهد توانست تکرار کند . همه کارشناسان از دو جناح در آمریکا بر این گفته که اگر کرونایی وجود نداشت تلخ ترین شکست تاریخ حزب دموکرات در انتخابات 2020 اتفاق می افتاد هم نظرن. جنگ های تعرفه ایی ترامپ علیه چین و خروج شرکت های آمریکایی از پکن این غول سرکش شرق را زمینگیر کرده بود ؛ ووهان برای توقف بدون تکرار ترین رییس جمهور دنیا انتخاب شد.  

ویروس چینی به مقصد اصلی نزدیک و نزدیکتر میشود! کرونا بعد از پایان ماموریت اصلی ریشه کن میشه 

واو  

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

فقط لعنت ب باعث و بانیش.

هرکی ک هست

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما مردم همیشه بازیچه دست ابرقدرتا بودیم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

الان میان میل میکنن شما رو

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2738

طولانی بود نخوندم اما با توجه به تیترت میگم آمریکا هم ساخته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
واکسن چینی رد شد عزیزان😭

چرا☹️؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2706