2726

توضیح بدی چند دمین انتقالشع

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا عین بی بی چک منهههه دیشب و امروز صبح گذاشتم الان عکسشو میزارن میگن مثبته و از موعد پریودیمم گذشته ولی پریود نشدم بازم باور نمیکنم باید ازمایش بدم بازم نظرتونو بدین منفی یا مثبت؟؟؟؟

2728
این بار پنجمه فکر کنم

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔پنجم 🥺🥺🥺

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

مثبته مبااارک

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
تهران، ابن سینا. دوهفته باید می‌خوابیده.اسم آمپولاشو نمیدونم راستش

اون پنج بارم اونجا انجام داده

2706