2726

توضیح بدی چند دمین انتقالشع

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا عین بی بی چک منهههه دیشب و امروز صبح گذاشتم الان عکسشو میزارن میگن مثبته و از موعد پریودیمم گذشته ولی پریود نشدم بازم باور نمیکنم باید ازمایش بدم بازم نظرتونو بدین منفی یا مثبت؟؟؟؟

2728
این بار پنجمه فکر کنم

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔پنجم 🥺🥺🥺

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

مثبته مبااارک

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
تهران، ابن سینا. دوهفته باید می‌خوابیده.اسم آمپولاشو نمیدونم راستش

اون پنج بارم اونجا انجام داده

2706