2726
عنوان

دکتر روانپزشک خوب در تهران

180 بازدید | 12 پست

خانوما اگه میشناسید لطفا راهنماییم کنید

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
دكتر صدر عاليه سرچ كن تو گوگل

ممنون کجا هستن؟؟ویزیت چقدر میگیرن؟؟

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ويزيت متخصص همه جا فك كنم صد و خورده اييه مشكلتو ميتوني بگي بهم چيه 

خیلی چیزا

یک سال پیش باید بستری میشدم اما من سر لج و لجبازی نه بستری شدم نه داروهام خوردم الان خیلی وضعیتم بدتر شده به شدت استرسی و عصبی هستم ثبات شخصیتی ندارم

خیلی چیزا یک سال پیش باید بستری میشدم اما من سر لج و لجبازی نه بستری شدم نه داروهام خوردم الان ...

من روانشناسم دوستمم پزشكه ببين حتما بايد بيماريهاي روان رو درمان كني مثل جسم كه سرما ميخوريم اگه درمان نكنيم يهو عفونت ميزنه به قلب بيماريهاي روان هم اگه درمان نشه ميل زيادي به مزمن شدن دارن حتما پيگيري كن دكتر صدر هم اگه زنگ زدي مطبش دير جواب داد يه روانپزشك ديگه پيدا كن فقط حتما برو چندتا از دوستام بودن رفتن درمان كردنو الان قرصارو كم ميكننو در شرف قطع كردنن ايشالا توام بهتر ميشي گلم 

من روانشناسم دوستمم پزشكه ببين حتما بايد بيماريهاي روان رو درمان كني مثل جسم كه سرما ميخوريم اگه درم ...

ممنون عزیزم از راهنمایی های خوبت

فقط این‌که قرص هایی که میدن چاق میکنه؟

چاق كننده كه هست اما اگه فيبر مثل بروكلي و سبزيجات زياد بخوري و آب به اندازه كافي بخوري ولع خوردنت م ...

اهان یعنی اشتها رو زیاد میکنن؟؟