2737
2734

سلام خوشگلا  دوستم با مشاورم رفته ولی امروز ک صخبت کردیم گفت نمیتونه تصمیم دریت رو بگیره و تحت فشار روحی قرار داره بخاطر یکسری مسائلم نمیتونه از دوست و فامیل مشورت بگیره من البته نظر خودم رو دارم ولی میترسم اشتباه راهنماییش کنم براتون تعریف نیکنم شما بگید نظرتون چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشون خودشون پزشکن و شوهرشونم ادم موفقیه درامدشم خوبه ۲ تا بچه دارن ۱۳ ساله و ۹ ساله پسر و دختر اینا قصد مهاجرت داشتن چندساله الان تقریبا کاراشون درست شده حالا مشکل یر شوهرشه که ادم خوب موجهیه در ظاهر ولی دوستم میگه ک شوهرش اعتیاد داره ک من اولش نتونستم باور کنم چون اصلا بنظر نمیاد خیلی خوش قیافه هستن ایشون و شایدم بخاطر تغذیه و اینجور چیزا تابحال من یا کسی دیگه نفهمیده

2738

حالا این شوهره هیلی به بچه ها محبت داره بچه هاش خیلی دوست داره ولی الان زده زیرش میگه من نمیام و شما اگر منو بخوایین بمونین اگرم نه برید تنهایی من ساپورت مالی میکنم ولی نمیام دوستم میگه از ۲ چیز میترسه یکی قضیه مواد یکی هم اینکه درامدش خوبه ایران بعد پسرش سر این مساله خیلی بهم ریخته ۱۳ سالشه و وابسته به پدر البته علت نیومدن پدر رو نمیدونه

حالا این دوستم میگه افسردگی مزمن هم داره شوهرش هر چند وقت یه بار و این خیلی روحیه بچه هاشو هراب میکنه از اولی ک کرونا شده هم طرف رفته تو فاز افسردگی بچه هاشم غصه میخورن امروز دوستم خیلی بهم ریخته بود میگفت این پدر صلاحیت نداره اصلا ممکنه بچه ها ازش الگو بگیرن

2706