2410
2553
عنوان

خوردن داروی گیاهی ضرر نداره؟

281 بازدید | 15 پست

من ۵ ماهه دارم رو حساب نتیجه ای که دیگران گرفتن صبحها عسل و سیاهدونه میخورم عصرا دارچین و هل میخورم، پنج انگشت و ژل رویال هم میخورم اما جواب نگرفتم

امکان داره رو یکی جواب بده رو یکی نه؟

اخه من تو پریودی شکمم و رون پام یخ میکنه میگن رحمت سرده 

بله امکان داره 

چون یه پزشک یا متخصص طب سنتی از روی علائم زیادی مثلا میگه رحم سرد داری، اما بقیه مردم تا یه چیزی مشنون با خودشون مقایسه میکنن میگن حتما اینم همونه🤦‍♀️

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برو دکتر خودت را کامل بررسی کن وقتت روبا این کارا هدر نده نمیگم بی تاثیره اما باید اول علت را ...

بخدا دو ساله ازین دکتر به اون دکتر واقعا خسته شدم. نمیدونم چه کار کنم. از ivf میترسم 😢

2720
بله امکان داره  چون یه پزشک یا متخصص طب سنتی از روی علائم زیادی مثلا میگه رحم سرد داری، اما بق ...

من یبار واسه حجامتم رفته بودم خانمه قبلش توی ماساژ دست روی رحمم کشید گفت رحمت سرده ولی هیچ داروی گیاهی یا شیمیایی روم تاثیر نداشته تا حالا

من یبار واسه حجامتم رفته بودم خانمه قبلش توی ماساژ دست روی رحمم کشید گفت رحمت سرده ولی هیچ داروی گیا ...

کسی که حجامت میکنه، تخصص تشخیص این چیزارو نداره! اونم با دست زدن از روی بدن!!!!

رحم که از روی پوست حس نمیشه اون مثانه هست که جلوتره، رحم عقبه

یعنی بعضیا واقعا اعتماد بنفس دارن که با وجود بیسوادی، وانمود میکنن که خیلی بلد هستن🤦‍♀️

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2714
چجوری میشه فهمید که رحم سرده یا نه؟

اگر خیلی نیاز دارید بدونید پیش متخصص طب سنتی برید، اونایی که اول پزشکی قبول شدن بعد برای تخصص یکی از رشته های طب سنتی خوندن.

ان شاءالله که اگر مشکلی دارید به زودی حل بشه 💛

عزیزم برو دکتر خودت را کامل بررسی کن وقتت روبا این کارا هدر نده نمیگم بی تاثیره اما باید اول علت را ...

من خیلی از مریضی هام با همین داروهای گیاهی حل شد از جمله کرونام. مریضی معده. سردی رحم. تغییر مزاج که ده سال از درد غضروف خواب نداشتم دکترا متوجه نمیشدم انواع و اقسام ام آر آی گردن و... دادم اما تهش طب سنتی بهم گفت سودام بالا هست که غضروفم درد میکنه باداروگیاهی درد چندین سالم خوب شد

2706