2737
2734
عنوان

کینه ی گذشته

46 بازدید | 4 پست

بچه ها دوستم تو عقد با شوهرش بع مشکل میخوره شوهرش اونو وحتی پدرومادر خودشو میذاره میره وکلی فخشو وتحمتو حرفای ناموسی پشت سرش به زنش میزنه وحتی پشت پدرو مادر خودشم حرفای رکیک میزنه هشت ماه غیب میشه دوستم اقدام به طلاق میکنه ولی شوهرش میاد التماسو دوستمم به خاطر آبرو ویا ترس دوباره آشتی میکنه الان سه سال از زندگیشون میگذره شوهرش اخلاقش بهتر شده ولی اون حرف وگذشته همش تو سر دوستم میچرخه و دلش صاف نمیشه ....راهکاری بلدین

هیچوخ فراموش نمیشه

منم اذیتای شوهرمو نمیتونم فراموش کنم و عصبی شدم و احساسم مرده

ولی همیشه برام عزیزو قابل احترامه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
هیچوخ فراموش نمیشه منم اذیتای شوهرمو نمیتونم فراموش کنم و عصبی شدم و احساسم مرده ولی همیشه برام عز ...

حالا دوستم بچه داره نمیدونه چیکار کنه میگه فحشا وتهمتایی که بهش زده بود یادش نمیره ولی کلا قاطی کرده بود پشت خواهر خودشم چزتو پرت گقته بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا دوستم بچه داره نمیدونه چیکار کنه میگه فحشا وتهمتایی که بهش زده بود یادش نمیره ولی کلا قاطی کرده ...

هیچکاریش نمیشه کرد

فقط باید سرشواینقد گرم کنه بکارای دیگ کم کم یادش بره

مثلا من هی کلاس رفتم

بادوستام وقت گدروندم

وگرن درحالت عادی مثلا داشتم ظرف میشستم گریه میکردم

حالم خبلی وحشتناک بود

ولی وقتی واقعیتو قبول کردم و سعی کردم کمتر شوهرمو دوس داشته باشم و بیشتر خودمو آروم شدم

الان تااتفاق خاصی نیفته یادم نمیفتن اونروزا ولی هیچوخ ازدل ادم کینه ش بیرون نمیره

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731