2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم تنبلی داشت ولی بچه هاشو دو قلو بودن خوب ب دو نفر نمیتونست برسه

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2720

Pcom چیه اسی ؟؟؟؟

یعنی همون تنبلیه تخمدان؟؟؟

من تو سونوم نوشته تخمدانها دارای نمای pcomبا سایز نرمال میباشد 

کلی جوش هورمونی دارم رفتم سونو و آزمایش دکتر گفت چیزیت نیست ولی نمیدونم چرا مشکلاتم که جوش هورمونیو موی زاید و سندروم قبل از قاعدگیه حل نمیشن😔

2714
نمیدونم اما من خواهرم تنبلی نداره اونم شیرش نیومد. شدشم که شد من شیرخشک دادم الانم راضیم. بهش فکر ...

ای خواهر چی بگم از اول بارداری هم‌ش استرس دارم بابت هر مساله ای اینم امروز فهمیدم یه دغدغه دیگه به دغدغه هام اضافه شد

حالا چیکار کنم نشون دکتر هم دادم چیزی نگفت درمانش چیه؟؟؟؟میخوام سال دیگه اقدام کنم برا بارداری

بهترین کاری که میتونی انجام بدی ورزش کردن مرتب و کاهش وزن و تغذیه سالمه

2706