2733
2734
عنوان

اگه گوشی قطع نشده باشه

157 بازدید | 24 پست

بچه ها دیشب بعد اینکه شوعرم با مادرش تلفنی صحبت کرد دعوامون شد ومن عصبی بودم خیلی چیزا گفتم میترسم قطع نشده باشه مامانش شنیده باشع حرفامو باورش نمیشه من انقدر عصبی باشم 

وایییی 

میخوام شاد❤زندگی کنم و فکرای قشنگ بکنم❤پس قرار نیس کسی با حرفای بیخودش باعث از بین رفتن شادیم بشه❤💃لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤فرفری موی غزل سازم👧❤متاهل ومتعهد♡❤چشم رنگی هستم  اونم از نوع سبز یشمی 💚❤دختر بهارم ک عاشقی ی پسر بهاری شدم🍀🌻❤دانشجوی میکروبیولوژی اصفهان💉🔬👩‍🏫دختر ترکم❤همان ک به  خال هندویش بخشند سمرقند و بخارا را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یقرأ فاتحه

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍
2731

یه سری هم از سرکارش زنگ زد گوشیو برداشتم داو زدم برای چیییی زنگ میزنی گفت گوشی رو آیفونه ها اشنباه گرفتی گفتم آره فکر کردم مزاحمه و....نکنه خونه مامانش بوده تازگیا لو داده بعضی وقتا از سر کار میره اونجا

2738
یه سری هم از سرکارش زنگ زد گوشیو برداشتم داو زدم برای چیییی زنگ میزنی گفت گوشی رو آیفونه ها اشنباه گ ...

چرا باید یواشکی بره؟خیلی سخت گیری؟

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
یه سری هم از سرکارش زنگ زد گوشیو برداشتم داو زدم برای چیییی زنگ میزنی گفت گوشی رو آیفونه ها اشنباه گ ...

همین دیرور حالا پریشب مامانش اینا برام تولد گرفته بودن میگن چقدز پرروعه همون شب دعوا کرد با پسرمون نمیدونن که چقدرررر حرصم دراومده

حساس  نشو  بعضی  ها بعد  ازدواج   یهو  مامانی   

و بعضی  مامان  ها یهو    حس  مادریشون  گل  میکنه  .

گیر نده  بزار  بره  و گرنه  هزار تا  کار یواشکی  میکنه

منم ولی دیگه خییییییلی قاطی بودم از کجا بفهمم شنیده یا نه

یه  اس  بده  یا  زنگ  بزن  حالشو  بپرس   یا  دستور  پخت  یه غذا  رو بهونه  کن  

از  لحن  حرف  زدن  یا  زمان  پاسخ دادن  مشخص  میشه 

یه بار یکی از همکلاسیام بهم زنگ زد منم خوشم نمیمد از این

خلاصه حرف زدیمو اینا بعد تلفنو قطع کردم ولی حواسم نبود که تلفن بی سیم بوده اون یکی قط نشده بعد تند تند داد میزدم اه من ازین بدم میاد چرا زنگ میزنه و...

یهو مامانم اون یه گوشی رو برداشت گفت اع مهسا جان(همکلاسیم) تو هنوز قطع نکردی 😬😬😬😬

و مهسا جان تمام حرفای منو شنیده بود😂😂

2706