2737
2734
عنوان

خانمایی که تنبلی تخمدان خفیف دارید بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 39 پست
نه من یواش یواش داشت عقب میفتاد ولی خونریزیم خیلی کم بود و ریزش شدید مو داشتم

من همیشه ۲۸ روز بود دقیق دقیق . نمیدونم چرا این ماه اینجور شد . ریزش مو دارم ولی نه خیلی شدید ‌. بعد خونریزمم کمه

ببین از من میشنوی موهاتو بیخیال شو بیفت دنبال درمان .تا درمان نشی هیچی درستش نمیکنه بعد که درمان شدی ...

دکتر بهم متفورمین داده ولی خواهرم خورده میگه نمیذاره ویتامین ب جذب بشه. من پیش خودم گفتم اگه ویتامین ب جذب نشه همین موها هم میریزه ک. هروقت بتونم میرم یک ساعت پیاده روی تند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بهم متفورمین داده ولی خواهرم خورده میگه نمیذاره ویتامین ب جذب بشه. من پیش خودم گفتم اگه ویتامین ...

حالا فعلا چند ماه بخور شاید بهتر شدی.اگر نه دکترتو عوض کن.ببین حتمااااا رژیم غذاییتو تغیر بده .اون خیلی تاثیر داره 

2731
حالا فعلا چند ماه بخور شاید بهتر شدی.اگر نه دکترتو عوض کن.ببین حتمااااا رژیم غذاییتو تغیر بده .اون خ ...

باشه عزیزم در حال اصلاح هستم مثلا دیگه چیپس و پفک نمیخورم. بیشتر میوه و سبزی میخورم. شیرینی جات هم باید حذف کنم. صبحا دمنوش دارچین زنجبیل و گل محمدی میخورم. ورزش هم بیشتر میکنم. 

غیر از شکر و نوشابه و چیپس پفک و غذاهای کنسروی چیز دیگه ای هم باید حذف کنم؟ 

ببین تو گوگل بزن لیست غذاهای سرد و مصلحشون اونارو که پیدا کردی سعی کن خیلی کم سردیجات بخوری.اگرم خوردی با مصلحاشون بخور 

2738