2737
2734
عنوان

گراس چیه ؟

4705 بازدید | 21 پست
سلام دوستان
می خواستم در مورد گراس بدونم چیه ؟ آخه برادر شوهر من گراس می کشه می خواستم تا اونجایی که می تونم بهش کمک کنم اما اطلاعاتی در موردش نمی دونم ؟
گوگل هم امروز برای من تعطیل بود .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
گراس یه گیاهه
بهش علف، مارى جوانا ، گل هم میگن
پودرش میکنن و توى یه چیزى به اسم پیپر paper میچاقن
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوکی جون می شه بگی اعتیاد آوره یا نه ؟
علانمش چیه ؟
پرخاشگر می شه ؟
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
2728
بله اعتیاد آوره ولى اعتیادش جسمى نیست
پرخاشگرى در صورت نسخ بودن ( همون خمارى ) داره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
اما اونجور که شما فکر میکنى نیست
یعنى ریلکس میکنه و توهم هم نداره
نئشه میکنه فقط
2738
کوکی جون
رویا جون
پس اعتیادش بالا نیست مثل شیشه یا حشیش یا تریاک ؟
شنیدم بیشتر خانمها می کشن ؟
ماری جوانا / حشیش ایرانی
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
اعتیادش مثل حشیشه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
نه حشیش فرق داره نگ نگ
حشیش تخم هاى گیاه هم میکشن ولى گراس یا علف تخماشو جدا میکنن
واااااااى اصلا با شیشه و مواد روانگردان قابل مقایسه نیست
الان کلا مصرفش زیاد شده
نه تنها توى ایران توى کل دنیا
اوکی کوکی من مصرف نکردم تا حالا خخخخخخخخخخخ
2706