2726
سلام یه سوال دارم توروخدا جواب بدین سلام خانم دکتر  وقت بخیر  من ۳روز پریودم عقب افتاد ...

سلام عزیزم 

خب شما عقب انداختی اگه رابطه ی مشکوکی بوده قبلا اول باید بیبی چک میزاشتی ببینی باردار هستی یا نه

با نزدیکی دیشبت احتمال بارداریت صفره و نیازی نبود که قرص بخوری ، فقط باید تکلیف اون تاخیرت مشخص شه فردا صبح بیبی چک بزار 

در صورت اینکه باردار نباشی حداکثر تا ۵ روز دیگه پریود میشی

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
سلام عزیزم  خب شما عقب انداختی اگه رابطه ی مشکوکی بوده قبلا اول باید بیبی چک میزاشتی ببینی بار ...

مرسی گلم فردا تست میزنم

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امشبم میتونی بزنی چند ساعتی دستشویی نرو تا حجم ادرارت غلیظ شه آخر شب بزن

ماماجان سلام خسته نباشى 

توروخدا به داد من برس يه راهى بذار جلوم من هفته ٣٥ تمام هستم با اينكه بچم ريزه و كم وزنه و شكمم كوچيكه ولى بشدددت درد لگن دارم يعنى عذرميخوام حتى استخون واژن و مقعدمم درد ميكنه اصلا نميتونم تكون بخورم بچمم سفاليكه توروخدا يه راه حلى بگو من تا دو هفته ديگه دكتر نميتونم نميرم از طرفى تو شهر غريبم خودم بايد تمام كارامو بكنم جورى شدم شبا از درد خواب نميرم😔

ماماجان سلام خسته نباشى  توروخدا به داد من برس يه راهى بذار جلوم من هفته ٣٥ تمام هستم با اينكه ...

سلام مامان مهربون 

در همه حالت ها این درد رو داری؟؟؟ یعنی تو هیچ پوزیشنی دردت کمتر نمیشه؟

سلام مامان مهربون  در همه حالت ها این درد رو داری؟؟؟ یعنی تو هیچ پوزیشنی دردت کمتر نمیشه؟

عزيزم فقط در حالت ايستاده ارومم وگرنه بلند شدن و نشستنم و خوابيدن و پهلو به پهلو شدن مثل مرگ عذاب اوره برام😢بعد بعضى از روزا هم دردم بسيار شديدتره درحدى كه حوله گرم ميذارم و قرص مسكن استامينوفن ميخورم😢

عزيزم فقط در حالت ايستاده ارومم وگرنه بلند شدن و نشستنم و خوابيدن و پهلو به پهلو شدن مثل مرگ عذ ...

ببینید عزیزم چون هفته های آخرتونه ، این دردها طبیعیه ، یعنی مشکلی نیست که بخوام براتون برطرف کنم 

سعی کنید پیاده روی داشته باشید ، حرکات کششی انجام بدید

سلام عزیزم  خب شما عقب انداختی اگه رابطه ی مشکوکی بوده قبلا اول باید بیبی چک میزاشتی ببینی بار ...

گلم ببخشید 

ایا وقتی که پریود شدید و همراه لخته باشه یعنی داخل دسشویی کامل حس میکنی که لخته افتاد و خونریزی شدید احتمال بارداری وجود داره 

با این حال پایین کمر درد بگیره سینه وقتی فشتر میده کم درد میگیره و پلک گاهی زده میشه 

و همون رابطه ای که بهم جواب دادی 

الان استرس داره میگه برای سقط خونگی چی بخورم من گفتم که زعفران دم کنه 

دوستان گفتن ۱ کیلو پیاز بگیره پوستشو بجوشونه و دم کنه بخوره ایا اینا جواب میدن؟؟

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
گلم ببخشید  ایا وقتی که پریود شدید و همراه لخته باشه یعنی داخل دسشویی کامل حس میکنی که لخته ...

آره کمک میکنه 

اما وقتی باردار نیست چرا داره خودشو اذیت میکنه