2726
عنوان

پسرم ۸ سالشه. سبزیجات و سالاد ها رو نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 36 پست
شما میدونین که اینجوری میمونه واقعا؟؟😔

خب بد غذا کردن انسانها دست مادراشونه،وقتی که چیزی درست میکنین نمیخوره بگو نخوری گرسنه میمونی ،دیگه پا نشی غذای دیگه ای درست کنی براش،اونموقع همه چی زو با لج ازتون میگیره،تو هر زمینه ای باید اینو رعایت کنین که اگه گفتین نه دیگ رونظرتون بایستید،چون اگه بگین نه ولی بعدش کاری که اون میخوادو انجام بدین با لج بازی و گریه همه چی رو میگیره ازتون،یادتون باشه پدر مادرهان که بچه رو لجبازو بد غذا تربیت میکنن

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤
میوه ها رو یا خشک کنید یا کمپوت  برش های کوچیک و طرح دار بزنید بذارید دم دستش  مشغول فیل ...

عزیز جان میشه بیشتر باهاتون ارتباط برقرار کنم؟ دخترتون چند سالشه؟ من جایزه میذارم بعضی وقتا جواب میده. فقط بعضی وقتا.

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اکثراهمینطوری هستن تادانشگاه یا سربازی

واای خدای بزرگ😭

خب بد غذا کردن انسانها دست مادراشونه،وقتی که چیزی درست میکنین نمیخوره بگو نخوری گرسنه میمونی ،دیگه پ ...

کن براش جدا درست نمیکردم. اشتباهم این بود که از بچگی روش که سبزیجات بخوره کار نکردم

2728
کن براش جدا درست نمیکردم. اشتباهم این بود که از بچگی روش که سبزیجات بخوره کار نکردم

آفرین الانم مسابقه بذار تو خونه با همسرتو پسرت که هر کس زیاد بخوره جایزه داره خودتون با سرگرمی بده بخوره 

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤
چرا بچتونو اینطور خطاب میکنین؟

چون واقعا از دستش عصبانی بودم😊

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
واای چقدر بد. چقدر لجبازن بچه ها. خودشون رو تا سرحد مرگ با لجبازی میکشونن

نه امروز بهش اهمیت ندادم انقد گرسنه موند ساعت ۱۲ورب بود گفتم ماست میخوری بیارم برات گف باشه خودش لقمه گرف خورد همشو😀

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃