2726
عنوان

مامانا راهنماییم می کنین لطفا؟

638 بازدید | 7 پست
سلام به همه مامانای گل
یه سوال دارم اگه مثل همیشه کمک کنین ممنون میشم
تو جواب سونوی هفته 8بارداریم که دقیقا تو هفت هفته و چهار روز انجام دادم سن جنین رو شش هفته و پنج روز نوشته. در حالی که مطمئنم حداکثر سنش پنج هفته و سه روز(تقریبا)می تونه باشه. چون اصلا قبل از اون اقدام(نزدیکی) نداشتم. این طبیعیه؟
سوال دیگه اینکه تو برگه جواب نوشته شده که جسم زرد "ریز" ه (یعنی متناسب نیست، روی گزینه متناسب خط کشیده شده). و همچنین اینکه "مایع اکوفری ساک حاملگی در حد اقل انتظار است" (و نه نرمال)
این دو مورد اخیر چطور؟
خطرناک نیستن؟ برای متناسب شدنشون چکار باید بکنم؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم در مورد اول سنی که سنوگرافی اعلام میکنه براساس قد و اندازه رشد جنین هست اصولا همون یموقع این اطلاعات رو میدن به مادر که این سن تقریبی هست و 14 روز زودتر و یا دیرتر احتمالش هست
در مورد موارد بعدی که گفتی بهترین کسی که میتونه راهنمایی درستی بکنه پزشکت هست اگه تا بحال اطلاعات رو کامل نداده یا سطحی گرفته بهتره تغییرش بدی
بارداری راحتی رو برات ارزو میکنم
راجع به سوال اول باید بگم طبیعیه چون تقریبی هست ....اما راجع به دو سوال دیگه اطلاعات ندارم...فقط می تونم بگم استرس به خودت نده و سعی کن ارامش داشته باشی تا نی نی حسابی توی دلت جا خوش کنه....این مسائل رو هم بسپار به تشخیص دکتر تا بی خود ذهنت درگیر نشه...یه دکتر خوب انتخاب کن و بعد بهش اعتماد کن ....و صد البته که همه چیز رو خدا خودش حفاظت می کنه.....از خدا برات بارداری راحت و زایمان و بچه داری خوب و همراه با شادی می خوام