2703
2553

کلاسا اختاریه.

سوالا از تهران میان.

واسه امتحانا ۸ نمره دست استاد.

اگه داشته باشی پایان ترم که از تهران میاد از ۱۲ نمر اگه نداشتی باشی از ۲۰

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا کلاس زیادی نداره و معمولا میشه فقط اخر ترم رفت امتحان داد  در کل بهت پیشنهاد میکنم پیام نو ...

ممنونم از راهنماییتون🌹🌹🌹

متاسفانه برای خودم نمیپرسم وگرنه خودمم خیلی موافقش نیستم

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2720
کلا کلاس زیادی نداره و معمولا میشه فقط اخر ترم رفت امتحان داد  در کل بهت پیشنهاد میکنم پیام نو ...

کلاس داره.

الان واسه ی درس سه واحدی که فارسی هست

۱۲ جلسه کلاس گذاشته.

بسه دیگه چه خبره مگه

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

سلام به همگی، جزئیات و نحوه ثبت نام ترم تابستان پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو تو این مقاله میتونید ببینید. مراحل ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی و از طریق سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور انجام می شود.