2733
2734

نی نی یار های گرامی

@نی_نی_یار_شب   @نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_5‍ 

میشه بگید چه حوریه که بعضی کاربرها یهو تعلیق میشند و بعضی دیگه در عین به کار بردن کلمات رکیک و بی ادبانه واضح، با وجود گزارش زدن و تگ کردن شما باز هم هنوز هستند؟

من دیروز چند بار نی نی یار تگ کردم. هر بار هم در ریپلای کامنتی که حاوی کلمات زشت اون کاربر بود که نیازی نباشه شما تک تک کامنت هارو بخونید. اما این کاربر هنوز هم فعال اند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کدوم کاربر و در چه تاپیکی  صدام کنید ببینم لطفا

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
کدوم کاربر و در چه تاپیکی  صدام کنید ببینم لطفا

سلام. ممنون که اومدید.کاربر mahenoghreii

تو تاپیک قبلی من و چند تا از تاپیکای خودشون. من دوباره در ریپلای تگ قبلی شما رو تگ کردم الان.تاپیک های اون کاربره تمه قفل شده الان و من نمیتونم اونجا شما رو تگ کنم.اما دیشب قبل از قفل شدنشون تگتون کردم

2738
سلام من به کمکتون نیاز دارم قرص سایتوتک چطوری استفاده کردین منم سزارین قبلی هستم هفته چهارمم

عزیزم مال من مربوط به چند ساله پیشه و زیر نظر پزشک بود. اول یه قرص خوردنی بود که نمیدونم چی بود و بعد ۲۴ ساعت بعد  ۴ تا ۶ تا قرص سایتو تک ( غیر خوراکی). شما حتما با دکترتون مشورت کنید.