2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط میتونم بگم هرجا میری برو فقط پیش حامدی نرو.... گند زده ب ببینیم حتی دوشنبه هم ترمیم کردم ولی ازیر آتلا معلومه دوباره گند زده

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
من فقط میتونم بگم هرجا میری برو فقط پیش حامدی نرو.... گند زده ب ببینیم حتی دوشنبه هم ترمیم کردم ولی ...

اره میدونم یه بار پارسال رفتم ویزیت تو مطب دیدم چون ارزون تر میگیره خیلی مشتری داره

2738
اره میدونم یه بار پارسال رفتم ویزیت تو مطب دیدم چون ارزون تر میگیره خیلی مشتری داره

همچین ارزونم نمیگیره

۱۳.۵ میگیره

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
گرون شده پس یادمه ارزونتر از بقیه جاها بود دکتر خدیوی هم همین حدوده

آره اینقدم از شهرهای دیگه میان ک خدا میدونه...

من ک اصلا راضی نبودم

2706