2726
عنوان

وای بچه ها چیکار کنم 😭

143 بازدید | 11 پست

امروز از پنج صبح بیدارم کلاس داشتم تا الان نخوابیدم الان خیلی خوابم میاد ولی نمیتونم بخوابم میام بخوابم چشمامو ببندم قلبم تن تن میزنه بدنم سنگین میشه حالم بد میشه همه ی تنم پر از استرس میشه چرا اینجوری میشم چیکار کنم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از خستگی زیاده

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
آخه من خیلی اینجوری شدم ی بار دوبار نه😑

شاید استرس یه چیزیو داری یه چیزی تو زندگیت اذیتت میکنه  که باعث میشه نتونی بخوابی احتمالا یه مشکلی داری تو زندگی که تو نا خداگاهت هست و نمیزاره ارامش بگیری 

شاید استرس یه چیزیو داری یه چیزی تو زندگیت اذیتت میکنه  که باعث میشه نتونی بخوابی احتمالا  ...

خوابت بهم ریخته گل گاو زبون دم کن بخور.یا یکم گلاب بزن به پیشونیت ریلکس کن به چیزای خوب فکر کن و بگیر بخاب.میتونی قبلش یه موزیک ملایمگوش بدی

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر