2737
2734
عنوان

خاطره ی زایمان

174 بازدید | 10 پست

خانوما بیایداز اتفاقای زمان زایمانتون تعریف کنید حوصلم سر رفته😘❤️🌹

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
من خاطر زایمان ندارم. اما لحظه تحویل نوزادم دستهام میلرزید. سجده کردم از گریه من دکترها پرستارها همر ...

عزیزمممم❤️خدا حفظش کنه واستون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خداروشکر ک گذشت و تمام شد دخترم ۳۴ هفته ب دنیا اومد ک ۲۴ ساعت خون بهش نرسیده بود پی پی کرده بود و خورده بود وقتی خاستن ببرن منا اتاق عمل دکتر گفت هیچ امیدی بهت نمیدم ک خوب باشه منم اصلا گیج بودم از بس ی هفته ک بستری‌بودم زجر کشیده بودم 

وقتی ب هوش اومدم گفتم بچم سالمه گفتن اره منم میگفتم اینا دروغ میگن بعدا از ۲۴ ساعت دیدمش خیلی لاغر بود و من زجر کشیدم

خداروشکر ک گذشت و تمام شد دخترم ۳۴ هفته ب دنیا اومد ک ۲۴ ساعت خون بهش نرسیده بود پی پی کرده بود و خو ...

خوشحالم ک بچه تون سالم اومده بغلتون خداروشکر انیدوارم هیچوت تو زندگیتون سختی نکشین🌹❤️😘

من بهمن پارسال زایمان کردم...خاطره خاصی ندارم...درد شدید و بعدشم شیرینی تولد بچه...میخواستم بگم پسرم نه ماهشه کرونا گرفته داره میسوزه تو تب...خواهش میکنم دعا کنین خوب شه زود تر..به خدا بچه نه ماهه طاقت نداره انقد درد و تب 😭😭😔😔

چون نامه جرم ما بهم پیچیدند ، بردند به دیوان عمل سنجیدند، بیش ازهمگان گناه ما بود ،ولی ، ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.
2738
من بهمن پارسال زایمان کردم...خاطره خاصی ندارم...درد شدید و بعدشم شیرینی تولد بچه...میخواستم بگم پسرم ...

عزیزم انشالله ک خوب میشه نگران نباشین واسش صلوات میفرستم😘❤️