1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

خدایا😳😳😳

دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏ پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄
1967

تنم لرز افتاد🤐

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
8

وای🙄😳چی شده 

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤

خاک

رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی...                     طرف با یکی یاره با بقیه هم اره ادعای پاکی هم داره ..😏.   #اعصابـ↓↑ ۰%░░░░░░░░ #عشقــﮩ٨ ۰%░░░░░░░░ #احساسـ❥ ۰%░░░░░░░░ #غرور♡ ١۰۰%████████ ✘سَمتِ مَنْ نَیآ اُوخ میشیح بیبی🤤😹🚫💯.                     طرف می‌گفت تک پره بعدا فهمیدم تک تک با همه می پره.😏         بِ بَعضِیاْم بِاٌیِد گُفِت بِ اَرِواٌحِ جَّدِم نِیستیْ در حَّدِم!😹🚫🇺🇲/  تو فقط قسمتی از منو میشناسی من یک دنیای پر از رازم 🌱.             از بس شاخ شدی میترسم جلوت لباس قرمز بپوشم😏🔴😅.              طرف انقد با همه میلاسه میترسم بهش پیم بدم ایدز بگیرم🙄.           گفت چادرت رو بپوش گیسویت را بپوشان تا ایمانی مردی نلرزد ... ایمانی ک به گیسویی لرزد به چه ارزد؟ »   من پرگلم لطفا نگید پرپر 😊.   I'm not your firend