2737
2734

وقتی کسی دور و برتون باردار میشه چجوری خودتونو آروم میکنید؟ من دیوونه شدم همه دور و برم حامله ان، پیر و جوان... انگار خدا میخواد دلمو بسوزونه 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا روی هر چیزی که نداری فکوس کنی همین حسو پیدا می کنی 

بچه 

شوهر 

پول 

ارامش 

و..... ربطی به خواسته ه که چیه نداره نداشته باشیش همینی

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738

عزیزم امیدوارم شماهم زودی باردار شید

از رحمت خدا ناامید نشو...

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
پیر مگه باردار میشه؟

حالا که شده! وقتی متوجه شدم واقعا دلم میخواست بمیرم. فقط میخواستم بخدا بگم من چه آشغالی ام که باهام این کارو میکنی... جالب اینجاس به کسی روش نشده بگه فقط با من درد و دل میکنه. انقدر بغضمو قورت میدم سر درد میشم...

من تازه دوهفته س سقط شده از عالم و آدم خبر دنیا اومدن بچه و بارداری میشنوم  هیچی میشینم یکم گر ...

چن ماهگی سقط شد...منم دو ماهش بود سقط کردم

نه☝ انتخاب سومی هرگز نخواهم کرد 🚫 ... یا مرگ💀 را برمیگزینم بعد ازین✌، یا... تو❤...💏

با خودم تکرار میکنم، خوشبختی کسی باعث بد بختیه من نمیشه، خدا بهشون فرزند سالم و صالح روزی کنه و آیه، رب هب لی من لدنک ذریه طبیه، آنک سمیع الدعا رو میخونم، با خودم میگم با حکمت خدا نمیشه جنگید، 

من آی سوختم تا صب گریه ها کردم تو۲۰ سالگی موهام سفید شد اونقدر امپول وداروهای هورومنی خوردم زد انزیم ها رفت بالا اونا شد سنگ برا کیسه صفرام اونو برداشتن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706