1874
1959

اره

خدایاحافظ عزیزانم باش پسرای گلم و همسرجانم 😙شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان۶۳ 😣هدف اول ۶۰ 😥هدف دوم ۵۸😐هدف آخر۵۶😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙ایشالله که قلبام بشن سبز 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

واقعا؟برای چ حاجتی

ببخشید من فقط تیترو خوندم 😀

ولی انجام ندادم گفتم منم اون تا پیک بودم😓

خدایاحافظ عزیزانم باش پسرای گلم و همسرجانم 😙شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان۶۳ 😣هدف اول ۶۰ 😥هدف دوم ۵۸😐هدف آخر۵۶😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙ایشالله که قلبام بشن سبز 
1965

من خوندم حاجتم زمانبره 

میام میگم ایشالاااااااااااااااااااااا

وقتی شما نیاز دارید ، خداوند میداند . وقتی شما درخواست دارید ، خداوند میشنود . وقتی شما "باور" میکنید ، خداوند دست به کار میشود.  به لطف خدا در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.  خدایااااا شکرت     

دوستان برای هرحاجتی باید آیه یا سوره مربوطه رو به ابجد اسمتون بخونید تا معجزه حاجتروایی ومیبینی

اگر برای کسی دارین دعا میکنید ابجد اسم اون شخص و باید حساب کنی همه موارد روباید تاسه روز درهمان زمان قبلی بخوانی

مثال

برای برگشت معشوق یا جلب محبتش یا برگشت همسر باید ابجد اسم خودت واسم همسرتو حساب کنی باهم جمع کنی به تعداد حاصل جمع _ آیت الکرسی _بخونی

برای رفع سحر وجادو وباطل شدنش به تعداد ابجد اسمتون _چهار قل _بخونید

برای روزی فراوان به ابجد اسمتون _سوره کوثر _بخونید

برای درمان بیماری یا جلوگیری ازبیمارشدن به تعداد ابجداسم _سوره حمد _بخونید

برای درست شدن امورات زندگی رفعگره به ابجد اسمتون صلوات بفرستین

برای بخت گشایی به ابجد اسمتون _چهارقل وصلوات_

بخوانید

وقتی شما نیاز دارید ، خداوند میداند . وقتی شما درخواست دارید ، خداوند میشنود . وقتی شما "باور" میکنید ، خداوند دست به کار میشود.  به لطف خدا در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.  خدایااااا شکرت     
دوستان برای هرحاجتی باید آیه یا سوره مربوطه رو به ابجد اسمتون بخونید تا معجزه حاجتروایی ومیبینی اگر ...

اینو گفته بود 

من کپی گرفته بودم 

یعنی سه روز ادامه بدیم؟

آره سه روز توی یه ساعت مشخص

1967