2703
2553

چرا اینهمه حرفای بقیه و توهین هاشون روی من تاثیر داره؟ تمام مدت دارم فکر میکنم چرا فلانی به من همچین حرفی رو زد؟ میخوام کتاب بخونم سه ساعت ، فقط دو خط میخونم چون تمرکز ندارم و همش به رفتار و کردار بقیه فکر میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روحت ضعیفه  مدیتشین کن

آخه با همه صادقانه برخورد میکنم ولی همه بهم توهین میکنن یا ضربه میزنن. من خودم اگر دروغ بگم یا کسی رو اذیت کنم حتی اگر مقصر طرف مقابل باشه، خودم بیشتر ایت میشم. ولی بقیه اینهمه خطا و اشتباه  انجام میدن و توهین میکنن ولی اصلا براشون مهم نیست

2456

تجربت کمه... دلت پاکه

حرف روت اثر میذاره چون طرف رو جدی گرفتی و ازش اصلا توقع نداشتی این حرف رو بزنه

باید یاد بگیری خیلی چیزا رو ندیده و نشنیده بگیری

آدما ب اندازه حقارتاشون یکی رو کوچیک میکنن

ب حرفها اهمیت نده ک رو سرنوشتت تاثیر منفی میذاره

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

چون ادم شخصیت داری هستی سیب زمینی و بی رگ نیستی هرچی بهت بگن بهت بر نخوره 

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

منم وقتی رفتار یکی آزارم میده و نمیتونمم کاملا اون آدمو از زندگیم حذف کنم و بالاخره دماغش یجورایی دور و برت هس اینطوری میشم.مثلا جاریم یه دیوانه ی به تمام معناس که با اینکه کاتیم همچنان اونور برا خودش داستان سرایی میکنه و پشت سر من جوسازی میکنه.دهنم باز میمونه از کاراش و حرفاش.نمیفهمم واقعا دروغگوعه یا از اون آدماییه که توهم میزنه و مرز واقعیت و توهم رو گم کرده که انقد راجع به منی که اصلا نمیشناسه نظر میده و قصه میسازه

2714
آخه با همه صادقانه برخورد میکنم ولی همه بهم توهین میکنن یا ضربه میزنن. من خودم اگر دروغ بگم یا کسی ر ...

همین دیگه سادگی و یک رنگی بزرگترین اشتباه قرن

متاسفانه هفت خطی ارزش شده و یکرنگی و سادگی بزرگترین اشتباه و حماقت

برای اینکه تجربت کمه و احتمالا خیلی توی اجتماع حضور نداری

رفت و امدتو ک زیاد کنی واست عادی میشه،باید یاد بگیری حرفای دیگران و رفتار و حرکاتشون اصلا ربطی به تو نداره،

بلکه بسشتر بخاطر نوع زندگی خودشون هست

دید خودمحوری رو کنار بزار 

عمر ادم خیلی کمه،قرار نیست تا ابد روی زمین بمونه ک بخاد همه اطرافیانش رو اصلاح کنه،فقط و فقط برای خودت زندگی کن

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
منم وقتی رفتار یکی آزارم میده و نمیتونمم کاملا اون آدمو از زندگیم حذف کنم و بالاخره دماغش یجورایی دو ...

دقیقا، آخه گاهی اوقات نمیشه سکوت کرد. چند تا نادون تر از اون آدم اونجا نشستن و حرفهای دروغ اون طرف رو باور میکنن و برات دردسر ایجاد میکنن

دقیقا، آخه گاهی اوقات نمیشه سکوت کرد. چند تا نادون تر از اون آدم اونجا نشستن و حرفهای دروغ اون طرف ر ...

اتفاقا این نادونایی که میگی دور من زیادن.حالا نمیدونم نادونن یا دوس دارن خاله زنک بازیو.اما بهر حال دامن میزنن به کاراش.من که ساکتم چون نمیتونم قبول کنم مث اون بشم یه آدم عقده ای و کمبوددار و بخوام باهاش دهن به دهن بشم

من دروغ بگم و کسی رو اذیت کنم خودم بیشتر اذیت میشم

منم

دوری از آدمای منفی و سمی بهترین راهه

سرافرازی پیش وجدان خودت و خدا بهترین روشه

ما نمیتونیم مثل همه باشیم... 

اما نباید اجازه بدیم دیگران ما رو تحقیر کنه و...

2706