2737
2734
عنوان

مای بیبی

125 بازدید | 9 پست

پسر من ۴۴روزشه.مای بیبی شماره ۱تا وقتیک چند کیلو باشه میشه استفاده کرد؟

کی باید شماره ۲واسش ببندم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه بچت لاغره به کیلو روی پوشک نگاه کن 

اگه توپلو هست وقتی کش دور رون پاش تنگ میشه عوض کن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
تا وقتی دور پاهاش اذیت نکنه

من ۱میبندم.حس میکنم یکم جا برمیداره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من ۱میبندم.حس میکنم یکم جا برمیداره

بچه من تقریبا هر دوماه عوض میکردم سایزش ولی خب متفاوت بچه تا بچه اگه دور رون پاهاش یا پشتش قرمزی یا رد نداره اشکال نداره یا اینکه پس نده

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738
اگه بچت لاغره به کیلو روی پوشک نگاه کن  اگه توپلو هست وقتی کش دور رون پاش تنگ میشه عوض کن

ن خ لاغره ن تپل

حس میکنم کوچیک شده.چندتا بستم سایز ۱ گرفتیم

دور پاهاش یکم قرمز میشه

بچه من تقریبا هر دوماه عوض میکردم سایزش ولی خب متفاوت بچه تا بچه اگه دور رون پاهاش یا پشتش قرمزی یا ...

پس نمیده ولی یکم قرمزه