2703
2553

تصور کنید یک شهری حدودا 40 کیلومتر از شهر خودتون فاصله داره و خیلی پیشرفت خاصی نکرده و شما میتونید یه ویلای 300 متری اونجا بخرید حدود قیمت که درمیاد 500 میلیون هم میشه ...خوب حالا میخریدید یا نه ...اینم بگم اگر بخواید بخرید کاملا از نظر درآمد خودتون (نه همسر)صفر میشید ..هیچی نمیمونه چون با وام و اینچیزا قراره بخرید ...خوب حالا میخرید یا نه ؟با دلیل لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چرا خودتونو بدهکار کنید برای ویلایی که در ماه چند روز داخلشید بدید یه مغازه بخرید بدید اجاره با ا ...

مغازه 500 میلیونی وجود نداره آخه ...و از طرفی پول این ویلا رو میشه خرد خرد داد با وام و اینا در واقع ..اما مغازه و خونه باید پولت جیرینگی و کامل باشه

2720
2714
با اینکه خریدش سرمایه گذاری هست  ولی من وحشت میکنم دست و بالم خالی بشه و پس انداز و حقوقم بخوا ...

پس اندازم نمیره ...اما کل حقوقم میره ...مخارج زندگی با شوهرمه ولیییی شوهر من میگه وام مشکل شرعی داره و حتی 1 ریالم کمک نمیکنه ..از این مطمئنم ...یعنی خودمم و خودم ☺حالا چی ؟

نخر بده طلا همونقدر که داری یا یه تیکه زمین

زمین جایی که بخواد پیشرفت کنه در همین حد باز درمیاد ...بعد من میگم باز ویلا باشه و شهریت بگیره 4 سال دیگه ..100 برابره زمین رشد میکنه ...حالا نظرت چیه ؟

پس اندازم نمیره ...اما کل حقوقم میره ...مخارج زندگی با شوهرمه ولیییی شوهر من میگه وام مشکل شرعی داره ...

اگه پس اندازت خوبه و مخارجم با شوهرت هست و خودتم دوست داری که اونجا رو بخری و حس خوبی داری حتما بخر 

من میگم زمان الآنتو خراب نکنین  یه چیز ارزونتر بخرید بدون قسط و بدهکاری

500 میلیون خیلییی ارزونه درواقع تو تهران نمیشه هیچکار باهاش کرد ..واقعا آدم باید بشینه گریه کنه که 500 تومن پول نیست همونم با بدبختی میشه درآورد 

2706