2733
2734
عنوان

💫✨ ختم سوره فتح ✨💫

| مشاهده متن کامل بحث + 11782 بازدید | 843 پست

@nargesarta     سلام گلم، به نیت حاجت دلت سوره فتح خوانده شد و همچنین سوره نادعلی و 14 تا صلوات هدیه به حضرت زهرا برات خوندم 🌼 انشاالله حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@yonapapar     عزیزم به نیتت خوندم. ان شاالله به زودی زود خبر حاجت رواییت رو ...

ممنونم عزیزم انشالله شما هم بهترین اتفاقها دونه به دپنه در مسیرخودتون و خونواده تون قراربگیره 😘😘😘😘😘

وخدابه شدت کافیست😘�
2728

@nargesarta    

دوست نازنیم انشاالله به برکت این ختم مجرب حوائج قلبیتون برآورده به خیروبانگاه ویژه پیامبر صلوات الله علیه زندگیتون لبریزاز آرامش وامنیت وسلامتی باشه،آمین یارب العالمین💖

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖
2738

سلام دوستان امشب به نیت @nargesarta    سوره ی مبارکه فتح خوندم حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

@nargesarta  

عزیزم سر وقت شرعی به نیتت خوندم.

ان شاالله به زودی زود خبر حاجت رواییت رو بهمون بدی و هر روزت سرشار از بهترین اتفاق ها باشه و عاقبت به خیر بشی و همیشه تندرست و شاد و پاینده کنار خانواده‌تون باشی.💜💚💖🌼

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلامـ دوستای گلم 

اسم سوره فتح اومد من اومدم 

من بیشترین حاجتمو ک هیچ جوره نتونستم دریافت کنم بعد چندین ماه نذر نیاز 

با سوره فتح گرفتم 

به این صورت که نذر میکنی هر تعداد که خاستی 

یکی،دوتا،سه تا ،۱۴تا....

و شروع میکنی به ایه ۳که رسیدی ۱۵بار میخونی 

بعد،بقیه سوره رو ب اتمام میرسونی 

خیلی برای من جواب داده 

امیدوارم ب حاجتتون برسین

🌺✨🌺✨🌺✨🌺✨🌺

هشتم آذر : @nargesarta    

عزیزم ان شاءالله با واسطه صاحب الزمان (عج) حاجت تون برآورده بخیر بشه و از جمیع بلایا در امان باشید الهی آمین

🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2706