2726
عنوان

💫✨ ختم سوره فتح ✨💫

11747 بازدید | 843 پست

سلام خواهران نازنینم💖

41 روز سوره فتح می خوانیم و به ترتیب لیست برای عزیزی که نوبتش هست دعا می کنیم.✨🙏

زمان شروع ختم : یکشنبه ، هجدهم آبان
زمان پایان ختم : جمعه ، بیست و هشتم آذر

از اذان صبح تا قبل از نیمه شب شرعی فرصت برای ادای ختم دارید📿

خواهران خوبم سعی کنید در حد امکان بیاین اعلام کنید که ختمو به جا آوردید اگر هم شرایطشو ندارید، همین که اطمینان بدید ختمو به طور منظم ادا می کنید کافی هست💞

این ختم هدیه به امام زمان (عج) و تعجیل در فرجش و  حاجت روایی شما عزیزان هست.ان شاءالله با واسطه مولامون ، حاجات شما خوبان برآورده بخیر بشه.الهی آمین🙏💖

پست بعدی لیست اعضای ختم رو میذارم⁦🌻

لطفا تاپیکو ذخیره کنید تا در دسترس تون باشه💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

هجدهم آبان 🌺 هدیه به امام زمان (عج)

نوزدهم آبان 🌺 70alna ( به نیت سلامتی تو راهی شون و زایمان راحتی داشته باشند ان شاءالله)

بیستم آبان 🌺 نیوشاجان

بیست و یکم آبان 🌺 مامانبزرگپانیذ

بیست و دوم آبان 🌺 masoli

بیست و سوم آبان 🌺 آناعشق (سمانه ، به نیت ازدواج موفق ان شاءالله)

بیست و‌ چهارم آبان 🌺 درمسیرخدا

بیست و‌ پنجم آبان 🌺 دخترم_عشقمه

بیست و ششم آبان 🌺 بیعت

بیست و‌ هفتم آبان 🌺 مامان_محمدمحسن

بیست و هشتم آبان 🌺 dordone98 ( سلامتی خانواده و گشایش کار و روزی همسرشون ان شاءالله )

بیست و نهم آبان 🌺 maman333

سی ام آبان 🌺 69sn (ندا یوسفی ، به نیت ازدواج شون با جناب سعید ابراهیمی ان شاءالله )

یکم آذر 🌺 69sn ( به نیت سعید ابراهیمی ، رسیدن به آرامش و برطرف شدن موانع ازدواج شون با خانم ندا یوسفی ان شاءالله)

دوم آذر 🌺 ایگار85

سوم آذر 🌺 esther

چهارم آذر 🌺 آنیتاآنیتا

پنجم آذر 🌺 yonapapar

ششم آذر 🌺 yonapapar

هفتم آذر 🌺 nargesarta

هشتم آذر 🌺 nargesarta

نهم آذر 🌺 زهرا دوست کاربر yonapapar

دهم آذر 🌺 زهرا دوست کاربر yonapapar

یازدهم آذر 🌺 م_آفتاب

دوازدهم آذر 🌺 م_آفتاب ( به نیت مادرشون )

سیزدهم آذر 🌺 م_آفتاب ( به نیت خواهرشون )

چهاردهم آذر 🌺 آلبالوووو

پانزدهم آذر 🌺 آلبالوووو ( به نیت مادرشون )

شانزدهم آذر 🌺 آلبالوووو ( به نیت خواهرشون )

هفدهم آذر 🌺 نگیییین

هجدهم آذر 🌺 سیندرلام

نوزدهم آذر 🌺 saadaat

بیستم آذر 🌺 mahsayiii_j

بیست و یکم آذر 🌺 blue_rose7571 ( فاطمه ، به نیت سلامتی و عمر طولانی مادرشون زهرا خانم ان شاءالله )

بیست و دوم آذر 🌺 mohadese1379

بیست و‌ سوم آذر 🌺 جناب برادرمهربون

بیست و چهارم آذر 🌺 مادین

بیست و پنجم آذر 🌺sssnnnmmm

بیست و ششم آذر 🌺 شاعرتنها

بیست و هفتم آذر 🌺 مامان۰فلفل۰نمکی (فرشته)

بیست و هشتم آذر 🌺 لبخندنگاه

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم، سلام به همه اعضای ختم

از استاتر عزیز خیلی خیلی سپاسگزارم 🌸 بابت زحمتی که میکشی، انشاالله حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 خدا دل همتون شاد کنه 🌷 الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728

سلام دوستااای گلم. خوشحالم که دوباره دور هم جمع شدیم. انشاءالله که همگی دست پر ،معنوی و دنیوی، ختم رو به پایان ببریم. از @لبخندنگاه   عزیزم هم ممنون که بانی خیر هستن، انشاالله که در دنیا و آخرت سربلند و آبرومند باشند

سلام به روی ماه همه دوستان گلم ولبخند نگاه نازنین🌝

خداروشاکرم که باردیگه توفیق حضور درجمع معنوی شما خوبان رو بهم عطاکرد،انشاالله همگی باتمام خیر وخوبی دست پر وحاجت روا ودلشاد این ختم زیبارو برگزار کنیم ودعاهامون درحق هم مستجاب بشه،دوستان خوبم کاربری قبلیم تعلیق شدصهبای هستم اراتمند همه دوستان باایمانم،برای آدم شدنم دعا بفرمایید💖

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖

سلام دوستان نازنینم، ان شاالله که باخواندن سوره فتح، تو زندگی تک تکتون فتح و گشایش بشه و از تمامی خطرات و بلایا درامان باشید. 

💚💚💐روزتون منور به الطاف الهی💐💚💚

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

به نام حضرت معشـوق😍

سلام بر منتظران منجی توفیق یافتیم  این بار  یه چله خیلییییی کاربردی به نام چله #شوق_نماز  رو در این تاپیک با همکاری دوست عزیزم استارتر @لبخندنگاه     داشته باشیم ان شاالله 💝

☀️بشتابید بشتابید 😋📣

♻️آیا احساس می‌کنی مشکلاتت خیلی زیاد و طاقت فرسا شده؟☹️🤔

⭕️خدایا مگه من چکار کردم که این‌قدر باید بدبختی بکشم؟!😭

✔️هر موقع توی 

زندگیت نقصی دیدی، 

"نقص مادی و معنوی"

"نقص روحی و جسمی"،

به عنوان اولین اقدام، 

←👈🔷نمــــازت🔷→ رو بررسی کن🤔

⚠️شاید توی نماز کم می‌گذاری💯

🔔به زودی آغاز دوره👈 #شوق_نماز 🏁

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺سلام سروران گرامی🌹

دوستانی که در دوره #شوق_نماز شرکت کردند فعلا در ابتدا تاکید روی نماز اول وقت نیست تاکید روی اینه که بیاییم با هم سعی کنیم همه نمازهامون رو بخونیم و نماز قضا نداشته باشیم👍

پس تو مرحله اول عهدی ک بستید حواستون به نماز هامون باشه که قضا نشن❗️

البته اگه دوستانی هستن که هیچوقت نمازهاشون قضا نمیشه میتونن عهدشون رو با خدا برای نماز اول وقت در دوره ببندن 👍

همراهان عزیز 😍

این چلمون نیازی به ثبت نام نیس وحاظری هم نمیخواد 

فقط اگه یه کوچلو تونمازتون تاثیر داشت وباحصور قلب شد اعلام کنید تا تشویق بشیم😍

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

بسم الله الرحمن الرحیم

🌻🌺 اصلاً نماز مهمه؟؟؟؟؟ 🌺🌻

✍️ حتما همتون این حدیث رو شنیدید نماز ستون دینه🤔

ینی یک نشونه از دین نیس بلکه چیزی که دین با اون استوار شده همین نمازه

خیلی از بزرگان گفتن که آقا هر گناهی هم ک تو زندگیت کردی نماز رو ترک نکن❗️ نگو حالا که دیگه من خیلی بد شدم 😈نماز رو بیخیال☹️

چون چه بسا همین نماز یه روزی یه جایی دست مارو بگیره😇👍

🌸پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) فرمودند که اوّلین چیزى که خداوند بر امّتشون واجب کرده نمازه و اولین چیزی که از اعمال بالا میره نمازه و اولین چیزی که ازمون در موردش سوال میشه باز هم نمازه❗️

🌸امام صادق (ع) هم همینطور لحظات آخر عمرشون بود ک فرمودن شفاعت ما به کسی که نماز رو سبک بشمره نمی رسه ⚡️❗️

🌺نمـاز درست بشه خیلی از کارامون رو غلطک میفته 😉 پس میریم که داشته باشیم دوره ی #شوق_نماز رو 👌

ادامه دارد ...

پیـش بـہ سـوے خــ❤️ـدا

✨💗🌻🌸💐✨💗🌻🌸💐✨💗🌻🌸💐

سلاااااامممم دوستای خوبم 😘😘😘😘😘😘

فدامداتون بشم من اینسری قسمتم شد پا به پاتون بیام جلو 😉

با همکاری استارتر عزیزمون در کنار این ختم چله شوق نماز رو هم من هر روز میزارم ان شاءالله که مطالب مفید باشه براتون و همگی تا پایان چله نمازامون اول وقت بشه و حاجاتمون قبووول🤲

راستی لیست افراد جدید هم اضافه میکنم به طومارم😜

دوستان قدیمی میدونن که هرشب تو نماز شب دعاشون میکنم که به حق مهدی فاطمه همگی عاقبت به خیر بشیم🤲💐💐💐💐💐💐

2706