2737
2734

چی کنم با این شوهر اخه اول خوبیهاشو میگم خسیس نیست تا حدممکن هرچی بخواییم میخره اهل کاره اهل زندگیه دنبال رفیق نمیره با خانوادم خوبه با بچه هام خوبه بابای خوبیه خانواده خوبی داره کاری به کارم ندارن ولی بدیهاش اینه که تو رابطه جنسی سرده با من خودارضا یی میکنه زیاد هرجور لباس باز و ارایش اصلا به چشمش نمیاد  اصلا محبت کلامی نداره صدروزم جلوش گریه کنی نهایت یه کلمه بگه چته گفتی گفتی نگفتی دیگه نمیپرسه هیزه خیلی ب زنها نگاه میکنه بر انداز میکنه پاش بیوفته بگو بخندم میکنه خیلی خسته شدم از بی محبتیش صدبار حرف زدم خواهش کردم تمنا کردم تلاش کردم نشد که نشد دیشب یکم مهربون بود گفتم بیا حرف بزنیم و نشستم تو بغلش ولی هل داد اونور و گفت من با تو حرفی ندارم😔 تمام این مشکلات جنسی و سردیش از بعد زایمانم شروع شد به هزار روش حرف زدم که ببینم چشه نگفت حتی پرسیدم مشکلی دارم بگو گفت نداری😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عزیزم بعضی از اقایون بیشتر روی عمل یا کاراتون تمرکز میکنن ببخشید خیلی راحتم مثلا تو میبینی با روش حرف حل نمیشه سعی کن با کارات سر صحبت رو بازکنی یا وقتی خستس یا هر مشکل دیگه ای داره که باعث میشه اوقاتتون تلخ بشه زیاد بهش گیرنده

والا گلم با این همه بدی خوبیاش چندان به چشم نمیاد.شوهر منم خیلی سرده درکت میکنم😔🌸

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2706