2703
2553

سلام لطفا به دقت این پست رو‌ مطالعه بفرمایید 

اصلا اصلا بعد از اینکه اسم نوشتید انصراف نداریم و ختم بر گردن شما هست لطفا اگر واقعا قصد شرکت دارید اعلام بفرمایید و در سایت حضور داشته باشید تا منشن تون کردم و لینک تاپیک اصلی رو‌ گذاشتم متوجه بشید

چهار نفر که تکمیل شد ختمو شروع میکنیم احتمالا از فردا یا پس فردا هست

تاریخ نهایی رو میگم

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
سوره فتح اشاره مستقیم به رویای صادقه پیامبر (ص) داره روزی چند بار باید سوره رو بخونیم؟

سلام روزی یک مرتبه تا چهل و یک روز

لطفا اسم من رو بنویسید. تلاوت سوره فتح با صدای استاد دکتر احمد نعینع که سال 1382 توی ایران تلاوت شد ...

باشه حتما 

لطفا تو این دو روزی در سایت تشریف داشته باشید لیستو گذاشتم منشنتون میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه حتما  لطفا تو این دو روزی در سایت تشریف داشته باشید لیستو گذاشتم منشنتون میکنم

سلام .منم میخام شرکت کنم.

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2720
سلام اسم تون رو نوشتم

از کی،شروع میشه.میشه لیست بدین؟من شاید نتونم هر روز بیام سایت

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

سلام منم بنویس 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
از کی،شروع میشه.میشه لیست بدین؟من شاید نتونم هر روز بیام سایت

منشن تون میکنم سعی کنید این یکی دو روز رو تشریف بیارید تا تاریخ نهایی رو بگم خدمت تون

2714
2706