1874
1955

سلام لطفا به دقت این پست رو‌ مطالعه بفرمایید 

اصلا اصلا بعد از اینکه اسم نوشتید انصراف نداریم و ختم بر گردن شما هست لطفا اگر واقعا قصد شرکت دارید اعلام بفرمایید و در سایت حضور داشته باشید تا منشن تون کردم و لینک تاپیک اصلی رو‌ گذاشتم متوجه بشید

چهار نفر که تکمیل شد ختمو شروع میکنیم احتمالا از فردا یا پس فردا هست

تاریخ نهایی رو میگم

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

سوره فتح اشاره مستقیم به رویای صادقه پیامبر (ص) داره

روزی چند بار باید سوره رو بخونیم؟

برادر شما: این قافله از صبح ازل سوی تو رانند                                     تا شام ابد نیز به سوی تو روانند
سوره فتح اشاره مستقیم به رویای صادقه پیامبر (ص) داره روزی چند بار باید سوره رو بخونیم؟

سلام روزی یک مرتبه تا چهل و یک روز

لطفا اسم من رو بنویسید.

تلاوت سوره فتح با صدای استاد دکتر احمد نعینع که سال 1382 توی ایران تلاوت شده بسیار زیبا وشنیدنی است.

برادر شما: این قافله از صبح ازل سوی تو رانند                                     تا شام ابد نیز به سوی تو روانند

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

لطفا اسم من رو بنویسید. تلاوت سوره فتح با صدای استاد دکتر احمد نعینع که سال 1382 توی ایران تلاوت شد ...

باشه حتما 

لطفا تو این دو روزی در سایت تشریف داشته باشید لیستو گذاشتم منشنتون میکنم

1983
باشه حتما  لطفا تو این دو روزی در سایت تشریف داشته باشید لیستو گذاشتم منشنتون میکنم

سلام .منم میخام شرکت کنم.

یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته              در حال تغییر . . .
سلام اسم تون رو نوشتم

از کی،شروع میشه.میشه لیست بدین؟من شاید نتونم هر روز بیام سایت

یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته              در حال تغییر . . .
از کی،شروع میشه.میشه لیست بدین؟من شاید نتونم هر روز بیام سایت

منشن تون میکنم سعی کنید این یکی دو روز رو تشریف بیارید تا تاریخ نهایی رو بگم خدمت تون

1967
8
عزیزم ظرفیت همین الآن تکمیل شد شرمنده شما هستم🌹💖

دشمنت شرمنده عزیزم همگی حاجت روا شین

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد💝 خدایا شکرت
1718