2737
2734
عنوان

دلم از خواهرم گرفت ☹☹

219 بازدید | 15 پست

خواهرم خونشو تعویض کرده بعد یه وسیلشو نمیخواست گذاشته بود تو دیوار منم اون وسیله رو لازم داشتم گفتم اگه واقعا قصدت فروشه منم میخوام چون دو دل بودولی خب از قیمت دیوار زدی با من کمتر حساب کن  بعد گفت دودلم اما اگر نخواستم حتما میدمش به تو بعد تو مگه غریبه ای اصلا پول نمیخوادبدی همینطوری بهت میدم منم چون فک میکردم نفروشه خیلی به تعارفش اهمیت ندادم 😆چون خیلی خسیسه و دلش به همه وسیله هاش وصله دیگه ازونروز تا حالا هم حرفی در مورد اون وسیله نزدم گفتم تو تعارف و رودربایسی قرار نگیره 

محتاجم به دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همیشه میگم مااااالتو به آشنا نفروش برات دردسر میشه  🙃

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2728

منکه چون کاملابه خصوصیات و روحیه اش واقفم اصلا تو فکر مفتی و مجانی بودن نبودم و حتما پولشو باهاش حساب میکردم اما ازش دلم گرفت که سریع اول بحث قیمتش به رو اوردمیتونست بگه نمیخوام بیا ببر بعد من خودم اصرار به قیمتش میکردم که ببینم میصرفه واسم یا نه غریبه که نبودیم خواهریم مثلا

محتاجم به دعا

ناراحتی نداره دیگه 

الانم گفته اگه میخوای بخر خوب

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2738

الکی ناراحتی

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
ازین ناراحتم سریع قیمت داده نه به اون تعارف اولش که مفتی ببر نه به الان که زودی قیمت داده 

گلم تو که اخلاقشو میدونی دیگه بعدش اگه واقعا میخوای چونه نزن پس فردل چشمش دنبالش نباشه 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
ازین ناراحتم سریع قیمت داده نه به اون تعارف اولش که مفتی ببر نه به الان که زودی قیمت داده 

تو که اخلاقشو میدونی دیگه ناراحتی نداره گلم.تازه اون خودش فقط تو اون خونه تصمیم نمیگیره که 

2706