2703
2553
عنوان

بیاین کاربر های با فرهنگ رو تگ کنید

2182 بازدید | 297 پست

سلام 

بیاین کاربر های با فرهنگ و باشخصیت رو تگ کنید 

لطفا کاربرهایی که دوستتون هستن رو تگ نکنید 

اونایی که بنظرتون از شعور و درک بالایی برخوردار هستن رو تگ کنید و یه جمله ی خوب بابت این فرهنگ بالاشون که جامعه رو زیبا و مفید تر میکنه تقدیمشون کنید😍🥰

من خودم جدیدا به کاربر اوپرا علاقه پیدا کردم . @اوپرا    بنظرم شما کاربر خوبی هستی و میتونم از هم صحبتی باهاتون چیزای زیادی یاد بگیرم🥰😍 و طرز تفکر و اینکه زنان رو به ازادی و استقلال تشویق میکنید ، برام قابل تقدیره🌹❤

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

@نیکی0     @دختر_مهربون_باادب     دوسشون دارم با ادبن

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اوپرا واقعا باشخصیته😍

من خیلیارو میشناسم همینطور خودت 😘🤩

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2714

اوپرا

گومبولی

بانوی بی نشان

تگ نمیکنم ک اذیت نشن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

@اوپرا    

@nazaniiiin    

@گومبولی    

@زهرای_آبی    

@کیمیا___97    

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706