1954
1955

رفتی گوگل

مبارکه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        یه قد بلندِ،چشم ابرو مشکیه،بی اعصابه جنتلمن که صداش دورگه باشه و موهاش یکم حالت دار باشه و رگ دستشم بیرون زده باشه،بدین من برم...😌😋🤗                                                                                                         راستی میدونید من چرا استخر نمیرم...؟!  چون عسل تو آب حل میشه...😛😂                                                                                                               قبل از اینکه با کسی بحث کنی...این سوال رو از خودت بپرس:"این آدم انقدر بالغ هست که اگر اشتباه کرده باشه بپذیره...!؟!؟" اگر جواب "نه" بود،پس نه خودتو اذیت کن،نه اونو...🙃

😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

چن سالته اون بدون روسری تو بودی

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

گوگلی شد😄

از خونِ جوانانِ وطن، لاله دمیده/از ماتمِ سروِ قدشان،سرو خمیده🖤💔🌷🖤💔🖤🌷🖤💔🌷/از میرزا رضای کرمانی پرسیدند:چرا حضرت ناصرالدین شاه را کشتی؟پاسخ داد: سراسر مملکت را وبا – طاعون – جُزام شپش – فساد و فقر گرفته و همه تقصیر از او بود چراکه سر رشته‌ی همه چیز در مملکت به او ختم می‌شد.گفتند این ربطی به والا حضرت نداردو اطرافیان او مقصرند،او از خیلی امور مملکت بی اطلاع بود.میرزا گفت: اگر اطلاع داشت که حقش بودو اگر بی‌اطلاع بودوای به حال مملکتی که شاهش از این همه بیماریو فقر و فساد بى اطلاع باشد همان به كه بمیرد  #واکسن_کرونا_مطالبه_ملی  💞 این هشتگو دنبال کنید...    پیج virauniversity رو دنبال کنیددوستای عزیزم ،، به شایعات پیرامون واکسن خارجی گوش ندید💞🙏🏻به پیج feel_backup مراجعه کنید و درمورد هایمن و بکارت بخونید(مادران آگاهی واسه دخترامون باشیم)
1967
1974
عکس گمشده است؟😐

🤣

از خونِ جوانانِ وطن، لاله دمیده/از ماتمِ سروِ قدشان،سرو خمیده🖤💔🌷🖤💔🖤🌷🖤💔🌷/از میرزا رضای کرمانی پرسیدند:چرا حضرت ناصرالدین شاه را کشتی؟پاسخ داد: سراسر مملکت را وبا – طاعون – جُزام شپش – فساد و فقر گرفته و همه تقصیر از او بود چراکه سر رشته‌ی همه چیز در مملکت به او ختم می‌شد.گفتند این ربطی به والا حضرت نداردو اطرافیان او مقصرند،او از خیلی امور مملکت بی اطلاع بود.میرزا گفت: اگر اطلاع داشت که حقش بودو اگر بی‌اطلاع بودوای به حال مملکتی که شاهش از این همه بیماریو فقر و فساد بى اطلاع باشد همان به كه بمیرد  #واکسن_کرونا_مطالبه_ملی  💞 این هشتگو دنبال کنید...    پیج virauniversity رو دنبال کنیددوستای عزیزم ،، به شایعات پیرامون واکسن خارجی گوش ندید💞🙏🏻به پیج feel_backup مراجعه کنید و درمورد هایمن و بکارت بخونید(مادران آگاهی واسه دخترامون باشیم)
منظورم خودم و دخترخالم بود

دخترخالتو حدس بزنیم؟

1718