1874
1955

هر دو زیبان ...طبیعی و زیبا

من عاشق داداشیمم،😍کسی که بدون هیچ منتی کنارم بود وکنارم موند ....بهم ثابت کرد که هنوز مردونگی وجود داره ...قهرمان زندگی من براااااااادرمه ...میشه برای موفقیتش صلوات بفرستی؟🥰منم برای تو صلوات میفرستم قشنگم،💓💓

خان خود را برای عید زیباتر کنید

اونیکی شال داره

زندگی نه یکبار ، بلکه هر روز صبح آغاز میشود🌱�مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن❤
1965

جفتشون😊هرکس زیبایی های منحصر ب فرد خودشو داره

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹 ☺ 

شال سرشه

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
1967

دختر شال دار

اگه امضامو میخونی لطفا برای ارامش خودم و حاجت دلم صلوات بفرس😔😔                                             تو تاریخ ۹۹.۹.۹ به خواسته ام که خونه دار شدنم بود نرسیدم انشاءلله به این زودیا حاجت روا میشم و خودم صاحبخونه میشم از ته دل بگین آمیییییییییین💞💞
1976

در یه حدن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .