2410
2553

خانوما من ارثی یه پوست خیلی صاف و خوشگل داشتم چند سال پیش سر استفاده از کرم فائزه همون کرم دست ساز پاکستانی داغون شدم صورتم سوخت اصلا دیگه چندین سال درمان کردم اونقدر دکتر پوست رفتم خرج کردم که خدا داند توی تاپیکامم هست سال ۹۷ میکرونیدلینگ م انجام دادم و اصلا 💩 زد به صورتم خلاصه راه طولانی ای رو رفتم از هر کدوم یه مقدار جواب میگرفتم اما ۱۰۰ درصد نه و چون همه منو به پوست زیبا میشناختن باور تون نمیشه این چندسال نزاشتم کسی منو بدون آرایش ببینه خیلی سخته خجالت میکشیدم😖😖 با اینکه خیلی زیبام ولی واقعا پوستم اعتماد بنفسم و صفر کرده بود 

ولی الان ماشالله ش باشه  صورتم مث آینه س🤩🤩🤩 

اول یه بخور و یه ماسک عالی بهتون یاد میدم

و بعد معجزه آساترین چیز ممکن محصولات مراقبتی کره ای ، چینی و ژاپنی بود🤩🤩🤩 که بیشتر از هزار دارو تاثیر داشتن 

با یکی از آشناها که دکترم بود یه مدت تلفنی صحبتم کردم و گفتم من دارم ازین محصولات نتیجه میگیرم و واقعا نمیخوام دیگه دارو مصرف کنم گفت ببین دخترم تمام محصولات آسیای شرقی بهترین نتیجه رو داره و از هزاران دارو بهتره اگه بهشون دسترسی داری دریغ نکن و فقط ازین محصولات  استفاده کن دیگه نیاز به هیچ دکتری نداری

دونه دونه عکس میزارم براتون 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از اسفند ۹۸ یه مدل بخور خاص میگرفتم دستگاه بخور خانگی خریدم بعد مخلوط یه گیاه چای سبز ، بابونه و آویشن از هر کدوم یه قاشق چای خوری می ریختم با یه مقدار آب بعد بخور میگرفتم و ماسک میزاشتم 

ترکیب ماسک به این صورت بود که حنای بی رنگ و ماست کم چرب باید استفاده بشه به نسبت ۲ به ۱ یعنی اگه ۲ قاشق حنا استفاده میکنید ۱ قاشق ماست استفاده کنید اونایی هم که پوست چرب دارن ۲-۳ قطره آب لیمو طبیعی به ماسک اضافه کنن و بزارن ۲۰ دقیقه بمونه بعد بشورن و صورت تون و با یخ ماساژ بدید که منافذ پوست تون بسته بشه 

خلاصه که این خیلی جواب داد واسه من 

2714
برا منافذ باز چکارکنم؟

بخور بگیر منافذت و با اسکراب و میله پیلینگ تمیز کن و بعد با یخ ماساژ بده منافذت کم کم بسته میشن مرتب باید این کارارو بکنی 

این تونر یعنی معجزه س هرچی بگم کم گفتم جوش لک چروکای خشک که بر اثر کم آبی باشن هم برطرف میکنه 

سرشار از هیالورونیک اسید و نیکوتین آمید یه جوری پوستم و نیم و لطیف و آبدار کرده که اصلا دیگه آبرسان استفاده نمیکنم 

2706