2726
گل چرا فک میکنی شیو کردن کار ی پزشک یا جراح نمیتونه باشه...علوم پزشکی کارش خدمت به مردمه از پزشکو پر ...

بله اگه اون جوری بخوای فکر کنی یک کارمند بانک یا یک حسابدار شرکت یا یک مهندس هم کار مقدسی داره انجام میده پس ما که هدفمون خدمت به مردم بود چرا این همه پشت کنکور موندیم و زحمت کشیدیم ؟میرفتیم حسابداری دیگه یا مهندسی ما پی علایقمون اومدیم چون کسی واقعیت رو نگفت همه مثله شما گفتن اتاق عمل به به رشته های دیگه اه اه حالا که اومدیم اتاق عمل و کثیف کاری هاش و حقوق کمش رو میبینیم حسرت یکی که کارمند بانک هست رو میخوریم و میگیم خوش به حالش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه این که به تو هفت تومن بدهند به ما خو چهار تومن حقوق میدن بعد از شش سال سابقه 

من بالای ۴۰ تا کارشناس اتاق عمل میشناسم . زیر ۹ تومن حقوق ندارن . بعضی هم طرح هستن کمتر میگیرن . حالا قصد و غریزه ی شما رو از گفتن ۴ تومن نمیدونم . 

شما اول یک سر تشریف بیارید اتاق عمل مشغول بشید بعد اگه مثله من به شدت پشیمون نشدید از حقوق چهار تومن ...

دو حالت داره . اینکه شما کارشناسید و برای فراری دادن افراد از این رشته و ایجاد موقعیت شغلی بهتر سعی در تخریب دارید . یا عقده دارید از این جماعت . که مورد دوم حتمی تر هست . والا با توضیحاتی ک خوندم مشخص شد برام شما حتی تیغ جراحی دست نگرفیتد چ برسه کارشناس باشید 

2728
دو حالت داره . اینکه شما کارشناسید و برای فراری دادن افراد از این رشته و ایجاد موقعیت شغلی بهتر سعی ...

دقیقا منم دوست صمیمی ام بیهوشی میخ نه دانشجو هست الان سال سوم هست درآمد خوبی داره به عنوان یه دانشجو. ازش پرسیدم گفت اتاق عمل خیلی بهتره و درآمد بیشتری داره میتونی اد جراح بشی و درآمدهای خیلی خوب داشته باشی. جدا از هیجانی که همراه پزشک هستی در تمام مدت عمل. 

به نظرم همه چی بستگی به علاقه داره

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
بله اگه اون جوری بخوای فکر کنی یک کارمند بانک یا یک حسابدار شرکت یا یک مهندس هم کار مقدسی داره انجام ...

من نگفتم گل و بلبله اون خانوم گفتن‌ پزشک شیو نمیکنه ک گفتم این طور نیس کار کادر درمان همشون خدمت ب مردم هست چرا باید شیو نکنه ...البته ک هرکسی میره دنبال علاقش

واسه رسیدن به خواسته هام ی صلوات بفرس...انشاا...هم من هم خودت به خواسته هامون برسیم ...ممنون🌻
شما اول یک سر تشریف بیارید اتاق عمل مشغول بشید بعد اگه مثله من به شدت پشیمون نشدید از حقوق چهار تومن ...

امکان نداره تو رشتت اتاق عمل باشه .. منو هیچکدوم از همکارام همچین چیزایی ندیدیم تا حالا😃

سلام امروز جواب کنکورم اومد و اتاق عمل دانشگاه تهران قبول شدم...

دربارش تحقیق کردم و دوست دارم رشته رو ولی اگه ممکنه شما هم از تجربه هاتون برام بگین درباره این رشته 

ممنون

درامدش یه طرف اما باید با روحیه ادم جور در بیاد شوهر من بیهوشیه البته هنوز رزیدنت هست تخصص و نگرفته ...

سلام میشه بگید حقوقشون چه قدره ؟ تازه کار و بدون سابقه بودن چه قدر حقوق داشته 

چون منم هوشبری قبول شدم 😐

مامایی رو بعد از هوشبری زده بودم 

محیط کارش رو دوست داشتم 

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
با سلام  اطلاعاتتون از دم درمورد تکنسین اتاق عمل غلطه  لطفا اگ اطلاعات ندارین مردم رو ب ...

خدا خیرتون بده 

از دیدن این حقوق ها شک کردم 

ولی من شنیدم پرستاری ۸تومن میگیره که شما چطور ۱۱میگیرید ؟؟؟🤔

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
سلام عزیزم من دانشجو اتاق عمل هستم اصلا اینطور نیست که می فرمایید  توی اتاق عمل همه چیز برنامه ...

حقوق  تون چه قدره ؟

سلام عزیزم من دانشجو اتاق عمل هستم اصلا اینطور نیست که می فرمایید  توی اتاق عمل همه چیز برنامه ...

سلام بله فکرکنم حق باشماست چون من عمل که داشتم میدیدم چقدردکتروکارشناس بیهوشیووتکنسین هایکسره باهم شوخی میکننومیخندن وهمش باهم همکاری داشتن

خدا خیرتون بده  از دیدن این حقوق ها شک کردم  ولی من شنیدم پرستاری ۸تومن میگیره که شما چط ...

مقایسه ی بین پرستاری و اتاق عمل کاملا اشتباه هست . هیچ کدوم بر دیگری برتری ندارند. دو نکته رو یادآور بشم 

۱) پرستار داریم که ۸ تومن بگیره درست .ولی بدون اضافه کار .   یک پرستار با اضافه کار ماهی۱۱ میلیون میگیرن . 

۲) کارشناس اتاق عمل به علت کار کردن با جراح درآمدی بالاتر از یک پرستار داره.یا در بدترین شرایط حقوق یکسان دارن . چرا فکر کردین ک حقوق ما پایین تر از پرستار هست 

مقایسه ی بین پرستاری و اتاق عمل کاملا اشتباه هست . هیچ کدوم بر دیگری برتری ندارند. دو نکته رو یادآور ...

خب .....

معذرت می‌خوام اگه ناراحت تون کردم 

به بزرگواری خودتون ببخشید 😐

2706