2726
عنوان

خب خب خب شام چی بذاریم؟؟؟😄

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه دستورشو بدی

چرا که نه عزیزم

یه پیاز نگینی رو تفت میدم  سینه ی مرغ رو اضافه میکنم و تفت میدم نمک و فلفل سیاه و پودر سیر میزنم

جو پرک رو میشورم همراه هویج نگینی اضافه میکنم آب اندازه ای میریزم که با پختن جو ها کشیده بشه

میزارم خوب بپزه بهش سبزی سوپ و شیر و قارچی که جدا تفت دادم رو اضافه میکنم مرغ رو در میارم ریش میکنم میریزم داخلش میزارم خوب لعاب بندازه موقع خوردن هم با آبلیمو میخوریم عالی میشه تو این هفته سومین باره میخام بپزم

هرچه هستم خدایم داند...
چرا که نه عزیزم یه پیاز نگینی رو تفت میدم  سینه ی مرغ رو اضافه میکنم و تفت میدم نمک و فلفل سیا ...

شیرو داغ میکنی بعداضافه میکنی؟با جو پوست کنده نمیشه؟من یجا خوردم خوشمزه بود ولی خودم دوبار درست کردم شوهرم گفت توروخدا دیگه ازاینا نپز

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2728

با سس خردل مرینت کنم ینی چی؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
شیرو داغ میکنی بعداضافه میکنی؟با جو پوست کنده نمیشه؟من یجا خوردم خوشمزه بود ولی خودم دوبار درست کردم ...

چرا میشه اما جو پوست کنده حتما باید قبلش خیس بشه تا خوب داخل سوپ وا بشه شیر رو از قبل میزارم بیرون کم کم میریزم و هم میزنم قبلش داغ نمیکنم 

منم چند بار خیلی قبل درست کردم اصلا نخورد الان با این دستور خورده هروقت از شوهرم میپرسم چی بزارم میگه سوپ😄

هرچه هستم خدایم داند...

نون و پنیر و انگور 🙌🍇 از صبح منتظرم شب شه 😀 

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
شام من املت میخورم شوهرمونمیدونم چون من براش درست نمیکنم فعلا خودش یه چیزی کوفت میکنه

چه بامزه حرف میزنی چرا نمیپزی براش؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
چرا که نه عزیزم یه پیاز نگینی رو تفت میدم  سینه ی مرغ رو اضافه میکنم و تفت میدم نمک و فلفل سیا ...

خانمی  نسبت شیر به اب چقدر باشه

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2706