1874
1959
عنوان

خب خب خب شام چی بذاریم؟؟؟😄

459 بازدید | 37 پست

من سینه مرغ گذاشتم یخش باز شه یا با بیفتک کوب بکوبم و با سس خردل مرینت کنم و کبابی یا ته چین درست کنم نمیتونم انتخاب کنم 

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

شاید شام بریم بیرون🥴

@نیکا_گل_من ❣حقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزه😂😏ا اگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدونم تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣کورد و تهرانی هستم❣😎https://harfeto.timefriend.net/47062813

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

من سوپ قارچ و شیر میزارم که تازه یاد گرفتم و همسرم عاشقشه برای ناهار فردا هم  میخام ماکارونی بزارم 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه هستم خدایم داند...
کبابی 

کنار سالاد و سبزیجات

پس کی میخواید سایت رو درست کنید؟؟؟؟🙄😐                 خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡
1967
1976

باقالی پلو با ماهیچه که در حال پخته 

جاتون خالی

سکولاریسم دین انسانیت است و                          نوکیش کسی است که آیین خویش را بنابر احساس و پژوهش به آیینی نو برمیگرداند و یکی از بن مایه های آزادی در زمینه اندیشه و دموکراسی است.                             منشور حقوق بشر کوروش بزرگ در موزه بریتانیا
میشه دستورشو بدی

چرا که نه عزیزم

یه پیاز نگینی رو تفت میدم  سینه ی مرغ رو اضافه میکنم و تفت میدم نمک و فلفل سیاه و پودر سیر میزنم

جو پرک رو میشورم همراه هویج نگینی اضافه میکنم آب اندازه ای میریزم که با پختن جو ها کشیده بشه

میزارم خوب بپزه بهش سبزی سوپ و شیر و قارچی که جدا تفت دادم رو اضافه میکنم مرغ رو در میارم ریش میکنم میریزم داخلش میزارم خوب لعاب بندازه موقع خوردن هم با آبلیمو میخوریم عالی میشه تو این هفته سومین باره میخام بپزم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه هستم خدایم داند...
چرا که نه عزیزم یه پیاز نگینی رو تفت میدم  سینه ی مرغ رو اضافه میکنم و تفت میدم نمک و فلفل سیا ...

شیرو داغ میکنی بعداضافه میکنی؟با جو پوست کنده نمیشه؟من یجا خوردم خوشمزه بود ولی خودم دوبار درست کردم شوهرم گفت توروخدا دیگه ازاینا نپز

خدایا‌مراقب‌آدمهای‌خوب‌زندگیم‌باش..

با سس خردل مرینت کنم ینی چی؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
1718