1989
1955

من می‌خوام یه تاپیک بزنم اول تو گوشیم ماجرا رو کامل می‌نویسم تا زود بزارم . بعد قضیه رو کامل گذاشتم میبینم دو سه نفر آخرش اومدن یه نظری دادند چهارنفرم به زور لایک کردند 🥴🥴🥴

بعدم اصلا بلد نیستم تا کجا باید داستان رو نصفه کاره بزارم که بقیه کنجکاو شن 🙄🙄🙄

تاپیک عکسم که می‌خوام بزارم سریع عکس رو میزارم  کسی چیزی بهم نگه

میترسم از کاربرا 😅😅😅😅

حالا چرا دوس داری پربازدید شی اصن

تو دلم درده😆رو لبام خنده😂                  حرفاتونو ناشناس بهم بگید😙👇🏻👑من با ادما مث خودشون رفتار میکنم😉👑http://harfeto.timefriend.net/16089896150435   دلتنگتم خواهری😞💔negar

خان خود را برای عید زیباتر کنید

1965

یه عنوان جنجالی بزن ببین چطور ملت میریزن تو تاپیکت

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
1967

پر بازدید شدن که کاری نداره مثلا ببین من پسرم به پسر کلا این جا پربازدید میشه تاپیکاش حالا مثلا بیاد تاپیک بزنه از فلان خانوم این خوشم اومده نمیتونم بهش بگم دو سه ساعت همه رو سرکار میزاره پر بازدیدم میشه

من یه بار تاپیک زدم دیدم بازدید کننده و کامنتا زیاد شد من واااااااااااقعا ترسیدم😂😂😂😂تو دلم هی میگفتم پربازدید نشه حالا طرفم میاد میخونه لو میرم آبروم میره😂😂😂

همه چی درست میشه
1976

پربازديدا چيزي نميدن

فقط ممكنه يچيزي از داستانت دربيارن دروغتو دربيارن همين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بهتر که نمیشی من که حوصله مدیریت تاپیک ندارم😂😂😂

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

میان ی مشت چیزای غیر قابل باور میگن 

ملتم سر راسو دروغش بحث میکنن 

میشع پز بازدید

اومدم ی لحظه کتاب •] «بیشعوری»” رع بخونم💭🖐🏻 دیدم خیلی دارع ب اطرافیانم توهین میکنه...💔😏 بستمش...🖤☁️              مرگ بر آمریکا😂🍒 🥀💫𖣐━━━━─ ᵇʳᵉᵃᵗʰᶤᶰᵍ ᶤˢᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᶤᶰᵍ ──── ⇆ -