2737
2734

دلم میخواد مثه زمان نامزدیمون باشیم فقط ب خودمون برسیم در مورد خودمون حرف بزنیم هی پارک بریم قدم بزنیم حرکات غیر منتظرانه شوهرم مخصوصا اون روزا ک میرفتیم بالای کوه تو آلاچیق می‌نشستیم حرف میزدیم حتی زمان عقدمون خلوت های دونفره (غیر از18+) اه چرا تکرار نمیشه 😩😭شوهرم همش درگیر خونه سازیه یا سرکاره تو این کرونا لعنتی هم نمیشه رفت بیرون دلم پوسید بخدا پارک ها رو بستن نمی‌ذارن کسی بره دارم خفه میشم😭😭

خفه شدن لازم نیس عشقم همه اینارو میتونید تو خونه هم داشته باشید 😄

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

خیلی خوبه ک ادم این بیرون رفتن های دو نفره رو حتی بعد بچه دار شدن بازم بره

برین خیابون گردی یا با ماشین دور بزنین

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلم میخواد مثلا یکسال پیش هرشب بغل هم بخوابیم.. دلم یه تعطیلی میخواد فقط یه هفته تعطیل تا بتونم نفس بکشم

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2738
عزیزم تو خونه بریم قدم بزنیم 😕

از این همه حرفا فقط منظورت قدم زدن بود ههه

منظورم صحبت کردن درمورد خودتون بود اینکه به خودتون برسین 

سوپرایز کردن 

سوپرایز عاطفی و این چیزا منظورم بود

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

من بعضی وقتا بزور بلندش میکنم میگم بیا هم برقصیم... اسی ربطی به کرونا نداره منم دلم برای دوران عقدم تنگ شده 

البته دوران عقد نه بعد عروسی.. کلا 6 ماه خوشبخت بودم که همیشه دلم تنگ همون 6 ماه میشه 

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
بازم خوبه دونفریت بچه دارشی که دیگه هیچ 😁

😂😂😂 منم برای همین گفتم دلم میخواد یه سال به عقب بر گردم 😁

2706