2726
عنوان

چی بخورم بچم وزن بگیره

247 بازدید | 30 پست

٣١هفته بودم.١۶۴٠بود..چی بخورم خوبه واس وزن

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

بچه منم سیو دو هفته همین وزن بود 

ماست ایسلندی بخور جوجه کباب بخور 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وزنش نرمال و خوب بود مولتی هاتو بخور کله پاچه هم اوکیه 

کم نیس وزنش؟

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
به نظر من خیلی کم نیس دکترت گفت کمه؟ چقدر کمه؟

ن نگفت کمه گفت الان وزنش معلوم نمیشه دقیق بعدزایمان دقیقه

هفته های اخر هر هفته 150-200 گرم وزنش میره بالا نگران نباش خودت ولتی ویتاین می خوری؟ اشتهات خوبه؟ ...

اره میخورم ویتامینارو..اشتهای خودم بدنیس .خودم زیاد وزنم بالا نرفته ۵کیلواینا

کم نیس وزنش؟

عزیزم براامضات صلوات فرستادم😍❤🌹خدا نی نی خوشگلتوحفظ کنه برات❤برامنم دعاکن❤

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
عزیزم براامضات صلوات فرستادم😍❤🌹خدا نی نی خوشگلتوحفظ کنه برات❤برامنم دعاکن❤

مرسی ممنون😘😘حتما انشاالله خدا هرچی تودلته روبده بهت

خب کباب بخور بستنی بخور آجیل بخور قدت وزنت؟ ویارت شدید بود؟

قدم ١۶٠.وزنم ۵٢بود الان ۵٧ ایناست..اره شدید بود 

مرسی ممنون😘😘حتما انشاالله خدا هرچی تودلته روبده بهت

ممنونم مهربون❤😘

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
2706