2737
2734
عنوان

قرص ترامادول

282 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها همسرمن 2سالی هست که قرص ترامادول مصرف می‌کنه تا الان هیچ وابستگی به قرص نداشت جدیدا هم دوز قرص ها بالا رفته چند شب پیش قرار کردیم که دیگه نخوره الان متوجه شدم بازم خورده به نظرتون به خوانوادش درمیون بزارم یا به خونواده خودم بگم اینم بگم جفت خونواده هامون خیلی حساسن رو اینجور موارد خیلی باهاش حرف زدم به نظرتون چی کار کنم دیگه از این جلوتر نره راهکار بدین خواهرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هیچ راهی نداره ، ترک نمیکنن ، به خانواده ها هم بگی دیگه کلا خیالش راحت میشه که همه میدونن بیخیال ترک میشه مگر اینکه از ترس اونا یه تلاشی بکنه ، من ۶ ساله فکر کردم موفق شدم ولی هر دفعه فهمیدم که سخت در اشتباهم ،کمپ هم رفته ولی بالاخره بهونه شروع مجددشو پیدا میکنه

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

شوهر من ۱۰سال متادون خورد ۴ساله میدونم هی خواست بذاره کنار نتونست فقط به داداشش گفتم بردش کمپ خودشم واقعا مشتاقانه رفت الان ۳ماهه پاکه خداروشکر 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
خیلی میترسم

چرا توی این دو سال بهش اجازه می‌دادی مصرف کنه ؟برای تاخیری هم اسپره می‌گرفت ن این ک ترامادول بخوره .بهتره بگی ب پدرش چون بعد یه مدت نیازشبا قرص رفع نمیشه می‌ره سراغ چیزای دیگه

هیچ راهی نداره ، ترک نمیکنن ، به خانواده ها هم بگی دیگه کلا خیالش راحت میشه که همه میدونن بیخیال ترک ...

تا خودش نخاد نمیشه شوهر من همش میگه یادم به سختی های ترک که میاد دست و پام میلرزه دیگه غلط کنم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
2706