1874
1955
عنوان

خسته شدم از یبوست

324 بازدید | 45 پست

دارم دیوونه میشم ماهی یکبار یبوست شدید میگیرم 

هرچی فلوس خاکشیر کمپوت زردآلو فایده نداره از دل درد میمیرم و زنده میشم این سری کرچک خوردم اما هیچ تاثیری نداشت 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

اش دوغ بپز بخور عزيزم دايي منم اينجوري شد فقط اش دوغ با جوي زياد درمانشه

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

میگن شیر داغ با آلو بخوری سری جواب میگیری

شربت انجیر عالیه

اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁
1984
1974

عزیزم بودر هلیله سیاه از عطاری بخر با عسل مخلوط کن بعد اندازه دوتا دونه نخودش بکن گرد گرد بعد ناهار و شام دو تا بخور کاملاااااااا یبوستت رفع میشه اصن ی وضعیه فقط خیلی عطاریا بودرش ندارن که مثه هسته خرما سفته خودت نمیتونی خردش کنی

کیوی زیادبخورعالیه. اب بخورزیاد. پیاده روی کن. خانوما حتما درمان کنین. ام المرائض بدن، یبوسته. منشا همه بیماریها. مخصوصاخانومای زایمان کرده ،خدای نکرده افتادگی رحم ومثانه نگیرین