ما پارسال ک خودمون عوض کردیم این‌طرف ک خونه خریدیم از ش ۱۰متر اضافه تر فروخته ینی اون خونه در اصل ۱۴۰ متره این پول ۱۵۰ متر فروخته ب ما ینی حدود ۹۰میل سرمون کلاه گذاشته ما الن حدود چند ماه شکایت کردیم شنبه دادگاه اگ این محکوم بشه باید همون ۹۰ میل پارسال بده یا ن ب نرخ الان بده ک ۲.۳برابر میشه🍓🍫

میوو

احتمالا با نرخ قبلی به اضافه سود بانکی مصوب

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

تا حالا نرفتم دنبال گرفتن بدهکار 

ولی فکر کنم همون اصل پول

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اقااا جواب منو بدید مگه تو سند نزده بوره متراژو.شاید اشتباه میکنید میگم شاید اسی خونه رو متر زده تنه ...

نه اتفاقا برای اشنای ماهم اتفاق افتاده تو قولنامه زدن 110 متر ولی خونه رو متر زدن 96 متر بوده

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

حالا دادگاه رو نمیدونم 

پدرم یه پولیبه صاحبکارش قرض داده بود اون موقع 6 هزار تومن

20سال بعد که هر دوشون مرده بودن ..پسراش پولو آوردن بدن مامانم مامانم هم گفت برین بدین صاحب پول ( بعد بیست سال 6 هزارتومن اورده بود)

مگه سند نداشته ؟

ما هم یه زمین خریدیم 

زمین مادر بوود قرار بود تقس کنن 

گفنت 300 متر قسمت شما میشه متری 1 تومن 

بعدش تو سند مجزا که اومد 294 متر بود زنگ زد هر چی بیشتر از 300 هست پولشو به روز ازتون میگیرم ( سند رو ندیده بود) 

شوهرم گفت 294 متره 

گفت اههههههههههههههههه.ناراحتی پولتو بیا پس بگیرزمینمو بده ..بعد یه سال 

تازه طلبکار هم شد 

شوهرم حرفو عوض کرد و خداحافظی 

مکلا بدو که همه طلبکارن