2726
عنوان

یه کرم شب ومغذی واسه پوست صورت

67 بازدید | 9 پست

لطفا هرکی ازهرچی راضی بوده ونتیجه دیده بهم بگه فقط خارجی پوستمم نرمال روبه چربه

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 

من می‌خوام گارنیه بخرم. الان نمونه ی ترکیه ایش تو بازار فقط پیدا میشه. حالا دیگه خدا میدونه چطور چیزیه... 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تشریف بیارین پیج من با محصولات فوراور آشنا شین. یه برند آمریکایی هست

اینستا ندارم عزیزم 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2728
من می‌خوام گارنیه بخرم. الان نمونه ی ترکیه ایش تو بازار فقط پیدا میشه. حالا دیگه خدا میدونه چطور چیز ...

استفاده کردین قبلا

باعث جوش نمیشه

ازگوگل هم میتونین ببینین https://instagram.com/foreverliving.shop_shiraz?igshid=h9je2k8wytqy

روش که میزنم این صفحه باز میشه

استفاده کردین قبلا باعث جوش نمیشه

خیر متاسفانه. بار اول هست. اما واسه انواع پوسته. جوری نیست که فقط مختص پوست خشک باشه که باعث جوش بشه. گارنیه کلا خوبه. محصولات دیگه ش که عالی بودند. حالا برم سراغ این ببینم چی میشه 🙃🙂

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
ازگوگل هم میتونین ببینین https://instagram.com/foreverliving.shop_shiraz?igshid=h9je2k8wytqy

خودم تو گوگل میزنم سرچ میکنم ممنون که جواب دادین بعد اگه چیزی خواستم میتونم ب شما سفارش بدم