2703
2553

دیشب رفتم ریکا پریل از این بزرگ ها بگیرم گفت۶۰تومن مابع لباس پرسیل ۶۸اخه چ خبره تازه مغازه داره گفته قیمت ها بالاتر هم میره از هرکدوم چن تا برداربخدا تا پارسال میرفتم فروشگاه با۵۰۰ی عالمه جنس میخریدم اما امسال ۵ قلم جنس بهم گفت ۵۰۰تومن اخه چ خبره تابنطرتون ما تا کجا کشش داریم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به قول لهراسبی که میگه: این راهه طولانی ببییییین، خط پایانی ندااااااارهههههههه

از ما بگذره ما بکشیم اما بچه هامون چی بخدا دلم میسوزه ک میخوان ایندشون رو چ جوری بگذرونن

2714

ما فعلا داریم سماق می مکیم تا ببینیم خدا چی میخواد

مرغ کیلویی ۲۵ تومن

گوشت نمیدونم چه قدر ولی گروووووون

قارچ کیلویی سی تومن

سبزی که یه دسته کوچولوموچولوش بین دو و پونصد تا سه تومنه

آقا ژیلت چیه پنجاه هزاااار تومن؟؟؟؟

هیچی دیگه.کرک و پر واسمون نمونده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
یاد این شعاره که توی مدارس میگفتیم افتادم مرگ بر آمریکا نه تاید میخوایم نه ریکا😂

والا به خدا

تاید و ریکا نخواستیم بذارن یه چیز سر سفره مون بمونه بخوریم فقط

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706