1874
1955

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

گارفیلد

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 باردار نیستم ، تیکر رسیدن به ارزومه ❤️🌹.                              واسه ی ارامش دلم حمد میشه بخونید ❤️🌹                                        میشه دعا کنی ارامش برگرده به زندگیم ❤️                                 فصل ❄️❄️❄️❄️❄️🌨🌨🌨🌨🌨
1965

من سه تاشون و یادمه 

خانه ما قشنگ بود 😀

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم اصلا،نه اینکه بدی یا مزاحم نه عزیز تو خیلی هم خوبی 🙂♀️♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂💛از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️دوست عزیز اومدن من به این سایت به خودم مربوطه حتما دلیلی داشتم بی شک 🧡

مگامن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ما برفکای تلویزیون هم دوست داشتیم😄

کلا دوتا شبکه بود هرچی میدادبا اشتیاق میدیدیم

درددلم رو بشنو که حالمو بدونی هیچوقت اینو نخواستی که قدرمو بدونی من آرزو میکردم که همزبونت بشم امید اینو داشتم که سایبونت بشم چقدر که وقت و بی وقت بپای تو نشستم فقط ترو میدیدم دوچشمامو می بستم هیچوقت باهام نموندی اما بپات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم وقتی ازم دوربودی دنیای من سیاه بود زنده بودم ولیکن زندگیم تباه بود              وقتی که برمیگشتی دلم برات میلرزید برای من یه دنیا برگشتنت می ارزید نموندی و نخواستی شادی برام بیاری دستای آشناتو تو دست من بذاری هیچوقت باهام نموندی اما به پات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم.....
1984

وای این   

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 باردار نیستم ، تیکر رسیدن به ارزومه ❤️🌹.                              واسه ی ارامش دلم حمد میشه بخونید ❤️🌹                                        میشه دعا کنی ارامش برگرده به زندگیم ❤️                                 فصل ❄️❄️❄️❄️❄️🌨🌨🌨🌨🌨

تام و جری

اومدم ی لحظه کتاب •] «بیشعوری»” رع بخونم💭🖐🏻 دیدم خیلی دارع ب اطرافیانم توهین میکنه...💔😏 بستمش...🖤☁️              مرگ بر آمریکا😂🍒 🥀💫𖣐━━━━─ ᵇʳᵉᵃᵗʰᶤᶰᵍ ᶤˢᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᶤᶰᵍ ──── ⇆ -
1976

بابا لنگ دراز 

زنان کوچک 

بچهای مدرسه والت 

تام و جری 

باب اسفنجی 

خیلین..... 🙂

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم اصلا،نه اینکه بدی یا مزاحم نه عزیز تو خیلی هم خوبی 🙂♀️♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂💛از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️دوست عزیز اومدن من به این سایت به خودم مربوطه حتما دلیلی داشتم بی شک 🧡

منننن دوس داشتم

اما مگامن درست یادم نیست نگا نمیکردم

من خیلی برنامه بستنی ها رو دوست داشتم همون ک عروسک شکل بستنی درست کرده بودن و یه مجری هم داشت😍😍

مامانم میگه تا می‌فهمیدی داره شروع میشه میدوییدی پای تلویزیون باهاش بلند بلند میخوندی 😂😍😐