2726

والا

شعار اینا رو ول کنین که آی پول چرک کف دسته و بعدا به دست میاد و این حرفا

آره بعدا به دست میاد ولی دیگه پیر میشین به چه درد میخوره 

اصلا هر کی دخترشو به بی پول جماعت شوهر میده همون تو خونه خودش نون خشک بده بهش بهتره 

والا

من خودم از اونا بودم که شعار زیادمیدادم ولی اشتباه میکردم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بله حرف شما درسته

الان زمانه ای نیست با یه کاسه شیر و یه قرص نون شکم سیر کرد🌹

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شعار نیست واقعا پول خوشبختی نمیاره....

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

بخدا هیچیییی اخلاق نمیشه

خواهرم همیشه میک وقتی عشقو اخلاق هست نونو ماست بهترین غذای دنیا میشه وقتی عشقواخلاق نیست تو دنده کبابم هر وعده بخوری ولی با بغض مزه کوفتم نمیده برات فقط بغضتو بزرگترش میکنه

instagram:  @denizmoradi890890

ماهی ۳تومن پول مستخدممه از لحاظ مالی هیچ مشگلی ندارم اونقدر خرج دکتر کردم برا بچه که نشده و تما روحیمو ازم گرفته کاش کاش هیچی نداشتم ولی یه نوزاد تو بغلم بود

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

همیشه اونایی که پولدارترن حسودترن طمع کار ترن بیشتر نگرانن که بقیه ازشون بالا نزنن و میخوان همه چیز مال خودشون باشه و اغلب فقط پول داشتن آرامش نداشتن 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706