2733
2734

من الان حس بویایی و چشاییم کم شده ولی از بین نرفته مزه و بو رو میفهمم ولی تا حدودی،میخوام بدونم‌تو کرونا کامل از بین میره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بویایی کامل میره 

چشایی و نمیدونم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2728

کرونا گرفتی و بارداری؟ یا فقط حدس میزنی؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
کرونا داری؟؟

بله 😓

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
کرونا گرفتی و بارداری؟ یا فقط حدس میزنی؟

فقط حدس میزنم،دو روزه یه خورده سرفه میکنم‌یه کم هم تو سرم احساس سنگینی و گیجی‌میکنم،ظهر بیشتر بود الان خیلی کم شده علامت دیگه ای ندارم 

جزو علائم کرونا نوشته شده بود:کاهش یا از بین رفتن حس بویایی.. ویروس کرونا میتونه طی 3 روز حس بویایی رو ازبین ببره... حالا اگه علائم دیگه ای داشتید میتونید از دکترای این گروه بپرسید تو تلگرام

@Specialgroupofhealth

2706