2737
2739

میشه بهترین روشی رو که استفاده میکنید و راضی هستید بگید چیه؟

چه محصولی؟

خداااااایا زندگیمو سپردم به خودت❤

شامپو بچه زدم عالی بود جوش هام رفت ک رفت صورتمم دیگه خشک نیست 

ایروکس

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

من پوستم چربه ژل شستشوی سینره میزنم. بعدس آبرسان میزنم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوستم چربه،ژل شستشوی کامان

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2728

من فیس واش کامان نرمالشو میزنم راضیم الان حدوده ده ماهیی اینو میزنم 

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2738
آبرسان چی میزنید؟

آمبرلا

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

اصلا از شامپو بچه و صابون استفاده نکن چون باعث میشه phپوستت بهم بریزه

ph پوست که بهم بریزه پوست کدر و خسته و چروک میشه شاید اولش خوب باشه به مرور داغون میکنه 

یه ژل شستشو بگیر مناسب پوستت 

من اول سنیره میگرفتم واسه پوست چرب خوب بود

الان لافارر میگیرم دونه ریز اسکراب داره لایه برداری خفیف میکنه.

قطعا ژل شستشو( یا فوم شستشو) 

شوینده باید پی اچ پوستو تنظیم کنه. پوستو خشک نکنه. بعضیا خاصیت ضد جوش دارن یا ویتامین سی دارن یا چیزای دیگه . 

اینا توی صابون و شامپو بچه نیست صابون و شامپو بچه  پی اچشون مناسب شستشوی پوست نیستن صابونم پوستو خشک میکنه باعث چروک میشه

2706